Wpis z mikrobloga

@szczszz Wiadomo, że od 22 będą wchodziły offy. Potem 23:59 dograne są grubasy i będzie przejęcie przed północą:D
Ojej... Broniło się tych 3zastów na kilkanaście k ataków ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@StdPtr: jak większość gier przeglądarkowych tego typu niestety. Jak nie założyłeś konta wraz z otwarciem nowego serwera to po „tygodniu ochronnym” dostawałeś łomot o 2-4 rano od jakiegoś farmera z kontem premium i koniec zabawy
  • Odpowiedz
@StdPtr potwierdzam, byłem tym starym spoceńcem xD
Ze 2-3 pobudki w nocy, synchroniczne wjazdy 5 grubasów (czasami 4 nie wystarczało do przejęcia, często 5 przejmował własną już wioskę), eh eh, kopa dobrej nikomu nie potrzebnej roboty. Ale cały kontynent miałem przyjęty xD
  • Odpowiedz
@BomBom: prowadzą sobie albo ktoś im prowadzi wioski i grają pod szlachtę - Ty rozwijasz się optymalnie a oni jak tylko zrobią grubego mają za darmo wioskę 3-4k pkt z dobrym eko. No nie wygrasz uczciwie na takich...
  • Odpowiedz
@PossessedPriest: dlatego zgadywałeś się z ziomkami z innego świata na nowy świat, albo zawierałeś odpowiednie fuzje/sojusze, na tym polegało piękno tej gry. Taki troche symulator dyplomacji i dobrych wyborów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BomBom: dobre pytanie. Wiem tyle, że wielu ludziom chce się poklikać, a pozniejwza faza ich nudzi. Czasem też się zmieniają funkcjami na różnych światach. Zabetonowali się:/
  • Odpowiedz