Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: niech mnie ktoś...

Ten facet to jest jakiś żart! Niech ktoś tej dziewczynie napisze, że ma prawo się lepiej traktować, a nie być z takim podludziem.
Moja empatyczna dusza rezonuje z przyszłym, potencjalnym bólem i #!$%@? świętami tej biednej dziewczny.

Dlatego na jej miejscu, po tym jak już przyjmie ten prezent konkret wraz z tą glupią niespodzianką za 150zł-400zł oraz kwiatami, czułbym niesmak.

  • Odpowiedz
@SzukamNlcku: Zdziwiłbyś się, z tymi butami jest nawet problem żeby je dostać, jak widać na załączonym obrazku po dostępnej rozmiarówce. Wszystkie Julki pozamawiały je już jesienią, więc nie wiem skąd ten biedny chłopak ma je księżniczce wyciągnąć teraz.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Pewnie bait. Nie znam ani jeden osoby, która ma takie myślenie. Wręcz przeciwnie. Wśród znajomych par, sporo umawia się na limit np. do 50zł i kupują sobie jakieś żele pod prysznic lub słodycze. Ja z mężen w ogóle sobie nic nie kupujemy, bo każdy i tak wszystko ma.
  • Odpowiedz
@Wink przecież na ASP studiują zmanierowane bananowe dzieci, które chodzą na te studia, bo do niczego innego się nie nadają. Ja swój epizod nauki na tej uczelni zakończyłem w przeciągu niecałych dwóch miesięcy. Większość osób z mojego roku nie pracuje w wyuczonym zawodzie, cześć z nich w ogóle nie pracuje, bo nie musi.
  • Odpowiedz
@Wink

@BelleDerphine zapomniałem że jestem na wykopie i tutaj oceniamy grupy nie znając ich ani nie będąc ich częścią


Moja znajoma studiowała na ASP, siła rzeczy poznałem sporo jej koleżanek.

Powiedziałbym, że osoby z ASP są bardzo specyficzne ale jednocześnie wrażliwe, ogólnie kontakt z nimi oceniałbym na bardzo pozytywny.
  • Odpowiedz
@SzukamNlcku: @theredi #!$%@?łapy z UGG raz że są obecnie viralowe dzięki tiktokowi (wróciła moda na emu i ugg), a dwa że da się upsprawiedliwić cenówkę (pomijając znaną i uznzną markę) tym że są zrobione w całości (no może poza podeszwą) z owiec, skóry, wełny itd. wieć to nie #!$%@? eko-skóra i sztuczne futerko tylko dosyć komfortowe buty.
  • Odpowiedz
@blackthorns: moge sie zalozyc ze sloik z wypisanymi ''100 powodow przez ktore cie kocham'' albo kupon na loda i wyjscie z kolegami
@trollik ja znam bardzo duzo takich przypadkow i zawsze sa to zwiazki gdzie baba pracuje w zabce a chlop jest programista15k, ona chce dostac diamenty a jemu kupuje prezent w postaci seksownej bielizny dla siebie samej XD
  • Odpowiedz