Wpis z mikrobloga

Ten wątek jest po prostu okropny i dokładnie takie same zdanie bym miała gdyby w ten sposób pisano o dziennikarzach z TVN-u czy telewizji Polsat.


@placek_ziemniaczany: pis-peło-jedno-zło xDD

Jestem przerażona szczuciem jednych na drugich jakie teraz zapanowało.


podziękuj swoim autorytetom, którzy są wyliczani w tym wątku, a są winni podziałów wśród członków rodzin.

Jak to się dzieje, że wyznawcy pisu reagują agresją i wściekłością względem drugiego obozu, z którego takiej wściekłości
@cwlmod: Samo słowo "funkcjonariusze" już w mojej opinii jest stygmatyzujące.
Zawsze było tak, że gdy do władzy dochodziła dana partia to zagarniała media publiczne. Niestety nie zanosi się na to żeby tym razem było inaczej. A szkoda. Moje zdanie jest takie, że powinny być dwa kanały np. TVP dla obozu rządzącego i TVP2 jako kanał bardziej konserwatywny. Coś na zasadzie jak było kiedyś we Włoszech. Wówczas, niezależnie od tego kto wygra
@Kolarzino: Moje autorytety? Mnie pan Tusk nie odpala ani w jednej sekundzie ani drugiej. Także nie podobają mi się niekulturalne określenia z jakimi się spotyka. Nie odpala mnie także pan Kaczyński. Ogólnie kiedyś język parlamentarny to był język "zgodny z dobrymi obyczajami", teraz liczy się kto komu pocisnął. Przykre to, tak po ludzku. Każdy ma prawo do własnego wyboru i osobiście nie wyobrażam sobie żeby przestać rozmawiać czy znienawidzić kogoś kto
@placek_ziemniaczany: w jaki sposób słowo funkcjonariusze ma być niestygmatyzujące?

Są oceniani za swoje czyny i tyle. Jakby nie zachowywali się jak hołota i robili normalne, choćby stronnicze, dziennikarstwo to TVP by mało kogo obchodziło.

Nie próbuj robić z ludzi debili mówiąc o TVP jako rzetelnej telewizji
@placek_ziemniaczany: Nikt tak bardzo nie schamił debaty parlamentarnej jak PiS. To co kiedyś było skandalem dzisiaj stało się normą. Pan Czarnek nie potrafi swojej mordy otworzyć tak aby nie powiedzieć czegoś chamowatego
Macie wy rozum i godność człowieka? Ogórka nikt nie wstawi bo faja dupa, więc jej wolno więcej? Nie ważne że też w tym szambie się tapla