Wpis z mikrobloga

Ależ Sroczyński Boska rozrzucił, jak gnój po polu. Na swój sposób to jest w sumie nudne, powtarzalne. Mówisz gościowi proste prawdy, że jest niepotrzebny dym, że wstyd, że to szkodzenie Polsce. Potem po prostu cytujesz jego własne wypowiedzi lub wypowiedzi najbliższych kolegów.

''Frazesy'' ''Manipulacje'' ''Pan źle rozumie'' i kolejne minuty lania wody, kolejne mocne wpierdzielanie się w pół zdania, ciągłe poprawianie, ciągłe uciekanie od tematu. Jak rasowy polityk, ale nowszej generacji, bo w tempie x2, a i to ciągle Bosak, najbardziej wygadany z wygadanych. Znowu wróci do swojego kółeczka adoracyjnego, które mu wmówi że ma rację, że zaorał... tylko kurde, właściwie niczego nie wybronił.

Trzeba przyznać wprost, że konfederaci na nic nie mają jaj. Ani wprost na wezwanie do morderstw i pogromów, ani nawet by przyznać się i jeszcze raz potwierdzić... co sami głoszą. Bo to śmierdzi, prawda? Po prostu śmierdzi.

#polityka #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazkonfederacji #braun #bosak w sumie też #ukraina #izrael
eeehhh - Ależ Sroczyński Boska rozrzucił, jak gnój po polu. Na swój sposób to jest w ...
  • 45
tradycyjne zakompleksione podejście "łojezu co na zachodzie powiedzą"- no klasyka lewicowego dziennikarstwa.


@thority: Tylko potem bez narzekania na temat 'Polish Death Camps' i roszczeń już nie tylko od żydów, ale od połowy Europy. Na gromkie brawa i salwy śmiechu od wszelkich rewizjonistów historycznych. Bo będzie łatwo na kogo winę zwalić. Polacy z własnej głupoty sami się podłożą. Nawet nie wspomnę, ze za zwalczaniem tego typu kwasu są nie tylko wszystkie partie
@eeehhh: ale czy rządy uśmiechniętego tolerancyjnego Donka spowodowały, że opinia o Polakach się poprawiła? Albo przestano wspominać o "polish death camps"?
Nie, każdy naród ma jakiś swój utrwalony stereotyp i Bosak ma tu rację, że jeden Braun ani tej opinii nie zepsuje, ani nie poprawi.
Przestań się tak przejmować tym, co myśli o tobie Duńczyk albo Belg, ich twoja opinia nie obchodzi.
@thority:

czy rządy uśmiechniętego tolerancyjnego Donka spowodowały, że opinia o Polakach się poprawiła


Oficjalnie - tak. Nieoficjalnie, cały zachodni świat posmakował polskiej, nie do końca ucywilizowanej patologii, której nawet sami Polacy mają dosyć. Czyj to elektorat, nie wiem, ale się domyślam.

jeden Braun ani tej opinii nie zepsuje, ani nie poprawi.


Już zepsuł i to nie tylko na scenie politycznej. Teraz już nikt nie będzie pewien, co następnym razem #!$%@?. O
@wladdan: No ja mam inne wnioski. Ten dziennikarz jest infantylny, nie rozumie polityki, żyje emocjami, przywiązuje większe znaczenie do słów niż do faktów i czynów. Najgorszy typ dziennikarza. Do tego zadaje pytania wielowątkowe z tezą, na które nie da się odpowiedzieć jednym słowem. Po czym stawia tezę, że Bosak nie odpowiada zgodnie z jego tezą i dodatkowo parafrazuje wypowiedź Bosaka przejaskrawiając, żeby brzmiało to wszystko niepoważnie. Tylko skończony frajer łapie się
@eeehhh:

Czyj to elektorat, nie wiem, ale się domyślam.

No czyj? Na kogo głosowano w takiej Irlandii np.? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już zepsuł i to nie tylko na scenie politycznej. Teraz już nikt nie będzie pewien, co następnym razem #!$%@?.

To znaczy co zepsuł? Jakie wg ciebie szkody będą tutaj dla Polski?

Duńczyk i Belg nie sra tam gdzie je.

Czy ja wiem...
https://www.tvp.info/74534350/belgia-zydzi-opluwani-atakowani-i-wyzywani
Tak tak,
@eeehhh: lizanie dupy żydom przez dekady nie pomogło w zwalczaniu 'polish death camps', to co lewak proponuje zrobić? lizac żydom dupe jeszcze bardziej do usranej smierci. Hanuka w sejmie przez 17 lat bez perspektyw na likwidacje? lewaki wyją ze akcja Brauna da efekt odwrotny... jestescie lewacy zwykłymi cuckoldami, oddać wszystko ukrainie, z podatków fundować zmiane płci dla 8 latków, najlepiej wyskoczyc ze wszystkich praw i wszystkich pieniędzy bo... boo. yyy bo
No czyj? Na kogo głosowano w takiej Irlandii np.? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@thority: Nie wiem, ale tyle to ma sensu by odpowiedzieć pytaniem na pytanie kto głosował w zakładach karnych. Bo to pasuje do dyskusji, no nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jakie wg ciebie szkody będą tutaj dla Polski?


To już zachód oceni, po #!$%@? mu taki sojusznik który ma żyzną glebę
Nie wiem, ale tyle to ma sensu by odpowiedzieć pytaniem na pytanie kto głosował w zakładach karnych. Bo to pasuje do dyskusji, no nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@eeehhh: nie no, ty zacząłeś temat. Na kogo głosowała patologia, która pojechała na zachód? Zróbmy sobie debatę ze statystykami, nawet mam źródło tvn24 by było przyjaźniej.

Jakie wg ciebie szkody będą tutaj dla Polski?

Serio uważasz, że w NATO
Na kogo głosowała patologia, która pojechała na zachód?


@thority: Względem wyborów, gdzie priorytetem było pogonienie PiSu od władzy, ma to średnie znaczenie. Prawilna szurowska mordeczka miała proste wybory. Możesz za to podać mi statystykę, która partia ma najwięcej typowych żydożerców lub powiązań z radykalnymi środowiskami, które dla kasy szukają naiwniaków i wycierają sobie gęby górnolotnymi hasełkami.

Serio uważasz, że w NATO będą rozważać sens sojuszu, bo jakiś podrzędny poseł zrobił zamach
@turfa8: Procent żydów w UB blabla bla. Tylko kim było 75% reszty. Widocznie polscy komuniści też byli z Ksieżyca, a Stalin, jak to nachlany Bińkowski w barze tłumaczył, to był hebrajczyk, a nie gruzin ( )
@thority Ja wiem że dla was to są kompleksy i fajnopolactwo, ale niestety na tym polega cywilizowana dyplomacja, że jednak trochę się przejmujesz tym co myślą Twoi partnerzy z innych krajów, a jakoś tak dziwnie się składa że troglodyci z Konfy nie robią nam dobrej reklamy.