Wpis z mikrobloga

Na szybkim wstępie jestem taksówkarzem ale tylko do końca roku, chciałbym wykorzystać moja aktualna pracę do szukania nowej, wpadł mi pomysł do głowy żeby na desce od strony pasażera nakleić kartę z moją chęcią znalezienia nowej pracy.

Czy wykopki mi pomogą napisać coś sensownego z jajem żeby zainteresować swoją osobą potencjalnych pracodawców których pewnie będę jeszcze woził?

Coś w stylu
"jeśli to czytasz to możesz być moim przyszłym pracodawcą, szukam ciekawej, niebanalnej pracy, mam prawko kat b oraz kat c."
Chyba że ktoś ma inny pomysł
Żeby pobudzić kreatywność mogę dla zwycięskiego Mirka zakupić voucher podarunkowy na 20pln na allegro albo cos innego.

#pracbaza #kiciochpyta #wygrajzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
Czy wykopki mi pomogą napisać coś sensownego z jajem żeby zainteresować swoją osobą potencjalnych pracodawców których pewnie będę jeszcze woził?


@Sasquatch15:

Uwaga Pasażerowie! Wasz dzisiejszy szofer poszukuje nowej drogi dla swojej kariery. Jeśli znasz pracę, w której docenione zostaną moje precyzyjnie dostrojone umiejętności jazdy (a także wyjątkowy urok osobisty), podrzuć mi propozycję. Mam prawo jazdy kat. B i C. Jestem głodny nowych wyzwań i gotowy na nowe przygody zawodowe. Może
  • Odpowiedz