Wpis z mikrobloga

Mam na portalu randkowym jako ostatnie zdanie swego opisu informację, że leczę się na depresję, bo nie chcę tego ukrywać. Poza tym moje zdjęcia z różnych podróży zagranicznych, na których wyglądam normalnie nie wskazują, że mam depresję. Jednak ten opis z depresją chyba mocno zniechęca, bo mam słabe wzięcie. Nie szukam na sex, z racji depresji jest on dla mnie mało istotny, szukam kogoś do dłuższej relacji.
Zastanawiam się czy dobrze zrobiłem informując w opisie o swojej chorobie?

#randki #randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 12
@aleksc: różowe na portalach odrzucają 96% profili, także bez znaczenia co tam napisałeś, najważniejsze jest dobrze odpowiednio podkręcone zdjęcie.
Chcesz kogoś znaleźć do związku, daj sobie spokój z portalami, chyba że jesteś patusem jak tutaj:

wspominaj o tym po 2-3 ruchaniu. Jak już dojdzie do seksu i kolejne randki będą w porządku to normalna duperka uzna, że warto spróbować.
@olokynsims: patusem xd. Napisałem chłopu jak wyglądają kolejne kroki normalnego spotykania się z osobą poznaną przez internet i mówienia o swoich słabościach. 90% dziewczyn które poznałem przez neta a było ich troche, chciało normalnej relacji i niczym nie różniło się to od poznania kogoś na żywo.