Wpis z mikrobloga

  • 3
@jazdaniebieski2023 urodzi, urodzi, jednak zwieksza sie ryzyko poczęcia dauna. Bardziej martwilbym sie o to czy taka 35latka dociągnie do momentu gdy jej dziecko osiągnie pełnoletność i samodzielność. Dzisiaj masz 45 lat, dostajesz raka, zawalu albo wylewu, a dzieciak zostaje sierotą lub pół-sierotą.
  • Odpowiedz
  • 32
@jazdaniebieski2023

po co komuś kobieta w wieku 38 lat. Przecież ona już dziecka nie urodzi. Lepiej szukać takich przed 30


A co to jakiś obowiązek posiadania dzieci?
Ja nie chcę mieć dzieci, moja różowa też nie. Jakbym miał z 50 lat to taka 38 byłaby całkiem całkiem.
  • Odpowiedz
nie każdy myśli troglodyckimi kategoriami rozpłodowymi , jak jakiś orangutan w poszukiwaniu płodnej samicy


@Iskaryota: dokładnie, niektórzy po prostu chcą ruchać młodą jędrną dupę, a nie starą purchawę. Po co od razu dzieci do tego mieszać.
  • Odpowiedz
@jazdaniebieski2023: ta lala to pierwszo rzędne ruchadelko. A zyje się lepiej jak ma się coś dobrego do ciupciania. Do 38 podbijają ludzie w wieku 30-50 lat czasem 25+ jako do milfa.
Jak ktoś ma już dzieci lub szuka by się poćwiczyć ;) to lepiej ćwiczyć się w takiej niż 31 z turbo presją na dziecko
  • Odpowiedz