Wpis z mikrobloga

Ukrainka mieszkająca 8 lat zagranicą, uświadamia rodaczki które dopiero zaczynają swoją "karierę" że mężczyźni na zachodzie to nie są chodzące bankomaty. W komentarzach szok i niedowierzaniem "jak to, to ja mam za siebie płacić w restauracji?" XD oraz "to co to za faceci, skoro są tak skąpi?" Ukraińcy chyba naprawdę myśli, że cała Europa będzie ich wiecznie utrzymywać
#ukraina #tfwnogf #rosja
JohnnyPomielony - Ukrainka mieszkająca 8 lat zagranicą, uświadamia rodaczki które dop...
  • 28
  • Odpowiedz
@BayzedMan niebardzo, ale trochę tak. Polki są w dużej mierze wykształcone. ukraińcy maja bardzo niski poziom edukacji. tam prawie nikt nie ma matury. i ukrainki mówią, ze aby coś osiągnąć na ukrainie to albo trzeba być bogatym albo siłą albo dupą.
no jednak w Polsce nie ma aż takiej korupcji i możesz coś osiągnąć, bez dawania w łapę, bez przemocy czy dawania dupy. wiadomo, ze wiele kobiet leci na kasę i nie
  • Odpowiedz
niebardzo, ale trochę tak. Polki są w dużej mierze wykształcone. ukraińcy maja bardzo niski poziom edukacji. tam prawie nikt nie ma matury.


@crazykokos: A w tej bajce były smoki? xD
Tak się składa, że mam kontakt z Ukraińcami u siebie w szkole i wszyscy mają pokończone szkoły, poszli specjalnie wyrobić papier na język do collegu żeby móc złożyć papiery na zezwolenie na prace w ich zawodzie.
Ściemniasz tak samo jak w
  • Odpowiedz
@BayzedMan pokończone szkoły tak jak prawo jazdy chyba xD a sprawdzałeś średnia na ukrainie na ich rządowej stronie? a sprawdzałeś wyniki matur w polsce publikowane przez Związek Nauczycieli Polskich? pięknie było pokazane porównanie wyników z matmy i angielskiego uczniów polskich a ukraińskich. to nie Polska. to ze ktoś z nich ma papier na coś, mie znaczy ze uczciwie go zdobył
  • Odpowiedz