Wpis z mikrobloga

@JoeShmoe: czarny chyba wszędzie. Limuzyna rządowa. W miastku xD. Każdy prywaciarz jeździe teraz czarną skodą lub insignią. Uuuuu mogę zrobić z tobą wszystko. Znam tego, tamtego, znam też owego. Uuuuu cześć, cześć, cześć hahahaha :)) Ale są takie mniemania o sobie. Zwykle po ch... szkołach i im mniejsza mieścina tyn uuuuuuuuu. Black! W Pulsie Biznesu kiedyś przygotowywałem tekst na temat kolotui kart. Masz czarną kartę uuuuuuuuuu VIP! :))) Ale coś tam
@Poludnik20: Biały? To byznes. Np. koordynatorka czegoś podobnego do Avonu. Zero etatów, wypożyczony samochód od firmy która sama wzięłą go w leasing. Mówiąc krótko: czysty presiżŻŻżż. Bez zawracania głowy formalnościami. Puk puk może pomadka? Puk puk może puder? Ode mnie nie weźmiesz? A znacie się z przymusu z jakiegoś tam przedszkola gdzie brakowało rozkładanych łóżek do leażakowania i musiałaś leżeć z nią. Następnym razem światła pogaszone, domownicy na paluszkch, czekają aż
Dwie przyczyny:

- ludzie myślą, że są poważni, dlatego chcą mieć nudne tzn poważne kolory samochodu, producenci się dostosowali

- producentowi wygodniej jest produkować nudne kolory, odcieni szarości, bo kolorowe samochody będą nie tylko trudniejsze


@lycaon_pictus: Zapomniałeś o najważniejszej: czarny (black sapphire plus czarna podsufitka plus shadowline i dużo droższe BMW wyglądają gorzej od mojego) wygląda zajebiście.
@Poludnik20: w Revoult szukałem p tym jak usłyszałem, że Financial Times jest za darmo. Tylko 5 dych miesięcznie, więc tam u nich bezpośrednio wychodzi podobnie. Tam jeszcze w Revoulie są jakieś dodatkowe usługi. Raz sobie możesz wejść do WeWork. To będę specjalnie do Łodzi jechał by posiedzieć w biurze hahahahahahha :))) Z tym moim tabletem za 250 zł hahahahahahha :)))) oj boziu :))))
Zapomniałeś o najważniejszej: czarny (black sapphire plus czarna podsufitka plus shadowline i dużo droższe BMW wyglądają gorzej od mojego) wygląda zajebiście.


@Reichsmarschall: To nigdy nie wygląda dobrze, a jeśli uważasz, że wtedy wyglądasz jak gangster, to tak nie jest, tylko to jest krindż.
czarny chyba wszędzie.


@Poludnik20: Nie wszędzie, ale ogólnie to wygląda tak ponieważ te powiedzmy bazowe nudne kolory są najtańsze a do jakichś niebieskich czerwonych itp trzeba dopłacić te 3-5 tys zł na myśl czego niektórzy tam w salonie już drgawek dostają.
Dwie przyczyny:

- ludzie myślą, że są poważni, dlatego chcą mieć nudne tzn poważne kolory samochodu, producenci się dostosowali

- producentowi wygodniej jest produkować nudne kolory, odcieni szarości, bo kolorowe samochody będą nie tylko trudniejsze do pomalowania i konserwacji, ale też i będą większej ilości ludzi przeszkadzać


@lycaon_pictus: Nie zgodzę się, jeśli chodzi o Stany Zjednoczone to kolor biały jest tam na przykład bardzo popularny chociażby z uwagi na fakt iż
To nigdy nie wygląda dobrze, a jeśli uważasz, że wtedy wyglądasz jak gangster, to tak nie jest, tylko to jest krindż.


@lycaon_pictus: To raczej jest ta kwestia, że typ ma jakieś stare bmw i nie stać go na nowsze.
gdy wszystko inne jest takie samo to kolor ma znaczenie w cenie?


@Poludnik20: Ma, bo jak chcesz bardziej żywy kolor poza podstawowym to musisz dopłacić w bmw jest chyba nawet 8 tys zł za niektóre z tego co pamiętam na przykład.