Wpis z mikrobloga

To nigdy nie wygląda dobrze


@lycaon_pictus: A napisałeś to jako kto? Mnóstwie osób się podoba i to obcym, więc nie mówią tego z grzeczności, ale przyjdzie jakiś wychodek jeżdżący rozsypującą się Skodą Fabią i będzie #!$%@?ć inaczej z przekonaniem godnym arbitra elegantiarum.
Reichsmarschall - >To nigdy nie wygląda dobrze

@lycaon_pictus: A napisałeś to jako k...
@Reichsmarschall: No i widzisz, chociażby powyższym wpisem udowadniasz swoją mentalność doskonale, nie muszę nic więcej robić naprawdę. Przepraszam to, że się ubieram w H&M na przykład to znaczy, że jestem gorszy, to miałam być jakaś ujma niby, a może po prostu jestem na tyle dojrzałą osobą i znam na tyle swoją wartość, że mi nie zależy na znaczkach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez obawy o moje prawo
@Reichsmarschall: I widzisz, na pewnym etapie swojego życia do którego widocznie jeszcze nie dorosłeś normalny człowiek bez kompleksów zaczyna rozumieć, że jak ktoś chodzi spoko, ale znaczki na ubraniach nie mają ogólnie znaczenia bo liczy się kto dane ubranie nosi a nie jakie nosi. Poza tym w co miałbym się niby ubierać, te pseudo premium marki które premium są tylko chyba w Polsce bo w Stanach Zjednoczonych na przykład leżą po
znaczki na ubraniach nie mają ogólnie znaczenia


@Cztero0404: Słyszałeś o takim pojęciu jak jakość? Kup sobie raz porządny t-shirt, a zobaczysz, jak czarne może być czarne nawet po kilkuset praniach, bawełna może być naprawdę 100%, a szwy mogą nie drapać. Te twoje ciuchy nie są tanie tylko dlatego, że są podrzędnych marek. Są tanie, bo nie ma w nich jakości.
Słyszałeś o takim pojęciu jak jakość? Kup sobie raz porządny t-shirt, a zobaczysz, jak czarne może być czarne nawet po kilkuset praniach, bawełna może być naprawdę 100%, a szwy mogą nie drapać. Te twoje ciuchy nie są tanie tylko dlatego, że są podrzędnych marek. Są tanie, bo nie ma w nich jakości.


@Reichsmarschall: To jest zawsze dokładnie tak samo zabawne, te twoje ciuchy premium to w Stanach Zjednoczonych noszą ludzie na
No to podnieś kwalifikacje, zmień pracę na lepiej płatną. ¯\(ツ)/¯


@Reichsmarschall: Czekaj Stop, bo to jest bardzo zabawne. Kto ci powiedział, że mnie nie stać, jak najbardziej mnie stać. Natomiast nie musze tym emanować na prawo i lewo jakby mnie nie było stać to bym nie brał mercedesa z salonu.
@Reichsmarschall: Nowego mercedesa i bmw to pierwsze jeszcze pachnie nowością bo odebrane 2 tygodnie temu około a na drugie mi się leasing skończył. Tak jakiś problem? Nie muszę na prawo i lewo chwalić się tym, że mam siano na każdej płaszczyźnie jak licealista który kupuje najdroższą bluze i buty albo sebki za to 400 ojro tygodniowo w Holandii.
@Reichsmarschall: Nie oszczędzam na ubraniach i jedzeniu chociaż jak jest kupon w lidlu akurat na coś co mnie interesuje na przykład to czemu nie, zrozum, że jeśli ktoś ma pieniądze to nie trzeba się tym chwalić na prawo i lewo podkreślając to na każdym kroku dosłownie.