Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#przegryw #malzenstwo #zdrada
Był dzisiaj anonimowy post Mirka o tym, że po urodzeniu dziecka skończył mu się sex w zwiazku. Nie martw się ;)
Mam podobną sytuację. Tylko, że moja różowa zgody na inne kobiety mi nie dała. Sam jej sobie udzieliłem :) jeżeli chciała ślub i dziecko to nie może zaniedbywać męża. U nas podobnie po urodzeniu sex był może raz na dwa trzy miesiące i ZAWSZE z moje inicjatywy. Przez bardzo długi czas robiłem na codzień to co ona chciała, żebym poprawił w sobie. Ale to wszystko oczywiście była ściema, żeby mieć jakieś wytłumaczenie dlaczego ona nie che. Robiłem jakieś romantyczne wieczory, filmy, spacery itp. itd. bo dla niej nie istniał spontaniczny sex - facet ma sie starać cały dzień dzień i później na koniec ona decyduje czy zasłużył czy nie. Oczywiście starasz się cały dzień a wieczorem słyszysz, że tydzień temu zrobiłeś albo powiedziałeś coś nie tak i zaczyna kłótnie.
Starałem się naprawdę ale na końcu zawsze było NIE. Czasami chciało mi się już płakać bo czasem to było jak żebranie.
W końcu pojawiły się kochanki. Czy jest mi wstyd/głupio? Nie. Ona oszukuje mnie - a ja ją.
I teraz kolejne równie mocne przegięcie z mojej strony - po jakimś czasie, zaczęły się pytania o drugie dziecko. W sumie mógłbym mieć bo kocham swojego syna i daje mi on energię do życia. Jakby się udało spoko ale parcia nie mam. I przez ten brak parcia są małe szanse na ciążę, ponieważ: żeby dojść do pierwszej ciąży były spore problemy, a po drugie teraz od dłuższego czasu jestem na cyklu sterydowym o którym ona nie wie. Więc szanse są bardzo małe. Ale mi to nie przeszkadza bo w końcu teraz sex jest częściej :).



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
@mirko_anonim: a to tylko ONA chciała ślub i dziecko? Ty nie chciałeś i zostałeś zmuszony.
Rozumiem, ze ta kobieta była demonem seksu przed ślubem i dzieckiem?

Jeżeli czyjeś libido jest na dnie to warto sprawdzić hormony, tutaj nie tylko chodzi o romantyzm czy staranie się ale zdrowie. Małe dziecko potrafi wiele zaburzyć, samo pogorszenie snu potrafi rozregulował hormony i libido.

Ale tak to jest jak niedojrzałe osoby łączą się w pary
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @xyz_xyz: przed było ok. Nigdy nie miała jakiegoś wielkiego libido, ale wystarczało.
Może mieliśmy za mało czasu żeby się sprawdzić. Zamieszkaliśmy razem po 3 tyg. (lvl 30). Później kilkuletnie starania o ciążę więc sex był cyklicznie.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: