Wpis z mikrobloga

Teraz jest okres przedświąteczny to pewnie jest większy ruch ale ogólnie obrazek chyba nie prawdziwy.


@To_ja_moze_pozamiatam: nikt sie nie odzwyczaił, w niedziele normalnie w inetrmarche (który działa jako biblioteka) są tłumy. W livio też.

Wydaje Ci sie ze sie odzwyczaili bo pozamykane w neidziele xD Cały ruch z niedziel przerzucony na soboty, przez co CO TYDZIEŃ korkują się wjazdy do galerii. Przed wprowadzeniem zakazu korków nie było. Mam szczerą nadzieje, że
@Mtsen @Templar: No ale jak sklepy są cały czas (w każdą niedzielę) otwarte to nie dziwię się, że okoliczni mieszkańcy się nie odzwyczaili. U mnie w promieniu kilku km w niedziele niehandlowe otwarte są głównie żabki i w handlowe w bierze zwyczajnie są pustki.
Możemy się przerzucać argumentami anegdotycznymi.
@Rabusek Ja wcale nie twierdzę, że nie należy ich przywrócić.
@To_ja_moze_pozamiatam w handlowe też są tłumy, no trochę mniejsze, bo wtedy też inne sklepy są otwarte, ale dalej w każdą niedzielę, handlową i niehandlową, jest zawsze największy tłum, nawet w sobotę jest mniej osób.
nie martwisz się o to czy będzie zamknięte godzinę po skończonej pracy.

@open_or_die serio takie gadanie to już szukanie wymówki na siłę. Jaka masz pracę, że nie wiesz o której skończysz? Podejrzewam, że jakieś 99% ludzi wie o której zaczyna pracę i o której kończy. Godziny otwarcia można sprawdzić w necie. Jak dla kogoś zaplanowanie zakupu ciuchów jest problemem, to taka osoba zawsze będzie miała o coś problem.