Wpis z mikrobloga

  • 0
@assninja: Nie wiem, czy cała "prawica" jest oburzona. Ja jako prawicowiec nie uznaję wyższości uczuć religijnych nad wolnością krytyki religii. Co innego krytykować i atakować ideę, a co innego krytykować i atakować ludzi.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Wykopek przyzwyczajony do reżimowych mediów nie może pojąć jak to może być że w jednym piśmie można poczytać różne, czasami przeciwstawne stanowiska XD Olaboga...

Nie wiem, czy cała "prawica" jest oburzona. Ja jako prawicowiec nie uznaję wyższości uczuć religijnych nad wolnością krytyki religii. Co innego krytykować i atakować ideę, a co innego krytykować i atakować ludzi.


@Pshemeck: Braun zaatakował również ludzi.
  • Odpowiedz
  • 3
@Morf: Ludzie też zaatakowali Brauna, nie wiem czy widziałeś. Źle postąpił, ale nie atakował religii a głupi świecznik. Do jakich mediów jak ja tv nie mam od 20 lat :D ? Człowieku, nie mierz ludzi swoją miarą.
Prawda jest taka, że wszystkie inne religie można krytykować, ale żydów i muzułmanów nie, bo jet się albo antysemitą albo islamofobem. Lewica uwielbia pluć na chrześcijan a muzułmanów albo się boi, albo ich popiera.
  • Odpowiedz
  • 0
@spucha: Zgadzam się, jego książka i mógł ją podrzeć. Na szczęście katolicy nie rozwalili z tego powodu miasta, nie protestowali na ulicach i nie wysyłali gróźb śmierci jak to muzułmanie mają w zwyczaju.
  • Odpowiedz
Braun zgasił zwykły świecznik, jak kogoś to uraziło to ten ktoś ma problem.


@Pshemeck:
I nie miałbyś problemów, jakby ktoś Ci w domu w ten sam sposób zgasił świeczki? Dzieciaki na przykład by wzięły gaśnicę z samochodu i się nią bawiły w strażaków.
  • Odpowiedz
@Pshemeck a skąd tu sie nagle wzieli muzułmanie? mówisz że katolicy też chcieliby się tak zachowywać ale nie mogą bo opresyjne antykatolickie prawo im zabrania? xD
  • Odpowiedz
Braun zgasił zwykły świecznik, jak kogoś to uraziło to ten ktoś ma problem.


@Pshemeck: a jakby jakaś lewa Julka zgasiła zwykłą świeczkę w kościółku to byłby skowyt prawactwa i by ją ukamienowali, bo zwykłej świeczki w kosciółku nie można ruszać, co to to nie, ne ne ne
  • Odpowiedz