Wpis z mikrobloga

@Wykopaliskasz biedronka to jest najgorszy syf. Chodzę tam tylko w ostateczności, czyli właściwie nigdy. Człowiek się czuje jakby po magazynie chodził


@Redbulltabak: na którym magazynie behapowiec pozwoli na taki syf jak w biedronce?
jak to jest, że lidl ma te same ceny, a jest zawsze czyściutko, obsługa też normalna, miła, pomocna, a w biedrze syf, myszy, kasjerzy po wyrokach, ze sznytami na ręce... no ja tego nie rozumiem


@4mmc-enjoyer: @Wykopaliskasz: Bardzo dużo zależy od sklepu. Mieszkam teraz niedaleko biedronki w której jest niewyobrażalny syf, mięso potrafi stać cały dzień obok lodówki, a pracownicy stoją w kącie i się #!$%@?ą. Ale gdy jeszcze jakiś
@Wykopaliskasz: to jest test przed kolejką do kolejki w Biedronce - nawet niech oszukują na cenach, ale ciekaw jestem czy tam się trafił jakiś klient, który nie musiał tam stać w kolejce do kasy, nawet o najmniej popularnych porach? Przecież to jakichś kołchoz, z oszukańczymi cenami i wiecznym czekaniem w kolejce - nie pamiętam kiedy tam byłem ostatnio, ale prędko się nie wybiorę