Wpis z mikrobloga

Pytanie do różowych pasków
Używałyście kiedyś kremów na powiększenie biustu i czy to daje jakiekolwiek efekty?

#rozowepaski
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrMas: Nie ma czegoś takiego jak kremy na powiększanie biustu, co to za bzdury wgl? Jak to niby miałoby działać z samego założenia? Implanty albo przybranie na masie, to jedyne co faktycznie zadziała żeby mieć większe balony xD
  • Odpowiedz
@MrMas Nie jestem różowym, więc nie odpowiem, ale wiem, że są kremy na powiekszenie penisa. Wszystkie kremy działają, wystarczy nałożyć, pomasowac i powiększy się. Może piersi też trzeba masować.
  • Odpowiedz
Używałyście kiedyś kremów na powiększenie biustu i czy to daje jakiekolwiek efekty?


@MrMas: Serio myślisz, że potrzebny Ci większy stanik i kilkaset gramów więcej na plecach? To niezdrowe dla kręgosłupa. Po co chcesz powiększać piersi? Jak mają działać takie kremy? Musi być jakiś mechanizm działania takiego kremu. Przynajmniej w składzie powinno być napisane co jest substancją czynną takiego preparatu. Ja nie słyszałem jeszcze o kremie na przyrost tkanki tłuszczowej w
tojestmultikonto - >Używałyście kiedyś kremów na powiększenie biustu i czy to daje ja...

źródło: vanilla_body_shop_brafitting_bra-fitting_biustonosz_bielizna_brafitterki_budowa_piersi-1

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tojestmultikonto pytam się czy ktoś korzystał i czy miał efekty lol nie pisze nic o tym że to niby działa. Szczerze jeśli kilka gram ma strawić ze bede szczęśliwa to chętnie to uniosę. Nawet nie wiesz jaki wstyd odczuwałam wychodzac z domu. Albo widząc baby z większymi piesiami.
  • Odpowiedz