Wpis z mikrobloga

Wielu z Was otrzymało swoje #wykopaka od najznamienitszych osób, takich jak Rzułty, Jan Papaj Trzeci czy sam der Weihnachtsmann. Nikt z Was jednak nie został wyróżniony tak bardzo jak ja. Bo tylko ja w tej edycji wykoPAKI miałam zaszczyt otrzymać paczkę od samej @trusru! Zapraszam zatem na #pokapake.

@trusru nie miała ze mną łatwo, a jednak stanęła na wysokości zadania i dała mi niezwykle zestawienie prezentów, które wyczerpało chyba wszystkie możliwe punkty zaczepienia z mojego opisu, a do tego podniosło mój komfort życia o jakieś milion poziomów!

W paczce ukryły się:
* mata masująca - coś, czego bardzo potrzebowałam, choć nie miałam o tym zielonego pojęcia! Nieoczywisty wybór, jak sama @trusru przyznała, ale wpisuje się idealnie w to, co napisałam o sobie i swoich potrzebach! Bardzo przyjemnie relaksuje, polecam ()
* mamowspieracz 2023 - te karteczki są jak najlepsze lekarstwo dla duszy. @trusru zostawiła w nich całe swoje dobre serduszko ❤️
* zestaw przyborów do robienia przetworów i urocze naklejki do ich opisywania - w przyszłym sezonie okleją moje słoiki :)
* zestaw puzzli - 10 niedużych układanek w sam raz na układanie z moją starszą córą, z uwielbianym przeze mnie Harry Potterem. A kiedy skończymy, złożymy pociąg 3D
* kubek z motywem świątecznym - samochodem wiozącym choinkę, ale nie Skodą #pdk
* zestaw świątecznych skarpet - są piękne i milusie (ʘʘ)
* duuuuuża rama na zdjęcia - już mam na nią plan ;)
* dwa autografy: Rasmusa Kristensena, wypożyczonego do Romy, oraz Zbigniewa Bońka, grającego niegdyś w Juventusie (ulubionym klubie mojego Męża); a także tematyczne naklejki już przejęte przez córę
* nawilżany papier toaletowy o zapachu bananowym, którego w moich okolicznych biedronkach nie ma, bo moja wioska jest za mało PRESTIGE na taką egzotykę xDDD
* pyszności Krukam - czekociacho i kajmak, oraz paczkę krówek produkowanych w okolicy @trusru (bardzo dobre!)
* pluszowy skrzat ʕʔ i...
* list, który umilił mi rozpakowywanie paczki.

Chciałabym jeszcze raz podziękować @trusru za wspaniałą paczkę wypełnioną ciepłem, zrozumieniem i troską, która sprawiła mi tak wiele radości! To była czysta przyjemność odkrywać jej wnętrze! ( ʖ̯)

Dziękuję także całej ekipie @wykoPAKA, w tym oczywiście @trusru, za wysoce profesjonalne prowadzenie tej zabawy. Niech Wam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie!

Pozdrawiam także #gusto - a nuż zdobędę coś słodkiego dla Męża
zgubilam_kredki - Wielu z Was otrzymało swoje #wykopaka od najznamienitszych osób, ta...

źródło: temp_file8675150692906697200

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zgubilam_kredki: lubię czytać takie pozytywne rzeczy, niektórzy się cieszą, niektórzy gdzieś tam się #!$%@?ą, ale chyba cała ta akcja robi dobrze
ja jako cebulak oczywiście wolę mieć kontrolę nad prezentami, więc sam je sobie robię, żadnych mi tu niespodzianek,
ale propsuję opkę i akcję #wykopaka :D
  • Odpowiedz
@zgubilam_kredki: Mega pociąg. Właśnie wziąłem się za składanie nieco wyższego modelu, ale i tak bardzo polecam. Najlepsze co złożyłem z tych klocków to samodzielnie grający gramofon. Jestem dumny z mojego składaka ;)
  • Odpowiedz
@zgubilam_kredki: Pewnie. Puzzle z drewna od robotime są mega. Sam poluję na flippera, ale jest chyba nieco przy duży do mojego pokoju. Z drugiej strony, kto wśród nas może pochwalić się tym, że sam złożył sobie w pełni działającego pinballa ?
  • Odpowiedz
papier toaletowy o zapachu bananowym


@zgubilam_kredki: po co komuś zapachowy papier toaletowy? Nie wiem, wąchacie sobie dupy po kupie, czy jak? Pytam serio, bez złośliwości, bo ja jestem strasznie niemodny i dupę po kupie myję mydłem.
  • Odpowiedz
  • 1
@tiramisu02: takie papiery kupuje się dla dzieci w okresie nauki korzystania z toalety, żeby zachęcić je do nauki samodzielnej higieny. Nieprzypadkowo dostępne są właśnie na dziale dziecięcym. Kiedyś pytałam na mirko o ten papier, bo w moich okolicznych biedronkach dostępny jest tylko o zapachu malinowym, a moja córa widziała bananowy i też taki chciała. Niestety to edycja limitowana, która pojawia się rzadko i nie we wszystkich sklepach, co ciężko wytłumaczyć
  • Odpowiedz