Wpis z mikrobloga

Ależ sobie bałaganu zrobili Artiomy tym wrzuceniem żołnierza ZSU z naziolską naszywką na oficjalny profil Ministerstwa Obrony xd Twitter płonie.

#ukraina

Czy to magiczny czynnik X się uaktywnia?

  • Tak 75.4% (52)
  • Nie, to celowe. 24.6% (17)

Oddanych głosów: 69

  • 12
  • Odpowiedz
@drivent: ta, a to ten sam wzór naszywki co wtedy, ciekawe czy neuropki dadzą radę przegadać Ministerstwu Obrony Ukrainy, że to Photoshop a ich oficjalnemu profilowi należy się ban xd
  • Odpowiedz
@Aquamen: logika tępej ruskiej propagandy:
zdjęcie z jakąś naszywką -> na Ukrainie nazism -> ruscy mają rację -> ruscy mogą zabijać Ukraińców i niszczyć miasta

no bo przecież widzieliście naszywkę na twitterze??
  • Odpowiedz
@drivent: Właśnie nie wiem czy to nie powrót do korzeni, znalazłem artykuł na X o tej grafice i było tam napisane, że takie były na książeczkach wojskowych podczas IIWW na Ukrainie. Ile w tym prawdy jeszcze nie wiem ale temat mnie zaciekawił na tyle, że zrobię sobie reserch.
A.....n - @drivent: Właśnie nie wiem czy to nie powrót do korzeni, znalazłem artykuł ...

źródło: 20231216_175733

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aquamen: Podrzucisz linka? Nawet nie chce mi się tego komentować oni po prostu nie widzą w tym nic złego to raz, a dwa widać zeszło embargo informacyjne bo o coraz ciekawszych rzeczach informują media zagraniczne. Rok temu pisanie o korupcji (tutaj akurat będę brnął pod prąd jak lubię to robić - to nie jest największy problem Ukrainy, większym jest brak zmotywowanych ludzi) czy zbrodniach w drugą stronę by nie przeszło. Obecnie
  • Odpowiedz
@Aquamen: Generalnie to nawet jestem zdziwiony, że bana nie wyłapałeś - wielu wartościowych użytkowników poszło na banicję, najwyraźniej nie obrażałeś nikogo wprost.

Śmiech przez łzy bo zdaję sobie sprawę z tego co oznaczałaby dla Polski ewentualna porażka Ukrainy - nie rozumiem tylko czemu miała/ma służyć tępa propaganda wbijana przez propagandzistów z tego tagu do głowy wykopków.

Tę energię można było lepiej zagospodarować np. do nacjonalizacji majątków oligarchów na potrzeby wojenne (tak
  • Odpowiedz