Wpis z mikrobloga

  • 0
@krzysiek-kornell: mój PoB na ten moment nic Ci nie powie, bo skilla którego używam w nim nie ma (Caustic arrow of poison) ale trzymaj: https://pobb.in/wplH-qdrYiNr -> defensyw tu mocno brakuje, to build do zoomowania (Cast on death w zestawie). Pierwszy build jest od zarabiania, po świętach usiąde i zrobie coś na bossy
  • Odpowiedz
  • 0
@krzysiek-kornell: chaos resistance i 100% spell suppression to podstawa, evasion ile wlezie, zautomatyzowane flaski żeby same się odpalały, panteon z brine king, grace + banner, min 4.5k-5k life, z droższych rzeczy phys damage reduction na gearze, jakiś recoup. I kolejna podstawowa zasada: nie stać jak pipa tylko się ruszać
  • Odpowiedz
  • 0
@Sanczo_panczo: blue altary + harbinger + expedition na 90+ quant jungle valley (nie spawnuja sie altary z opcjami dla bossa więc można dodać sporo quant do mapy), dodawałem też abyss ale zrezygnowałem. Sextanty tylko na harbi, scaraby na harbi+uniques
  • Odpowiedz
  • 2
@Bodhistawa: 10 div czystych dropow, Valdo box z progenesis 36div, 1.5 fracturing orb to 14 div, kilka jeweli typu unnatural instinct, kilka ciekawych fractured modów np. Amulet z dmg over time multi T1, no i bubblegum currency: 70 annuli, 60 ancient orbow, 45 exaltow, pełno awakened sextantow, sporo logbooków, voidborne keye, gilded scaraby. No generalnie z mapy schodziłem z 1.5 pełnego ekwipunku.
  • Odpowiedz
@Tang0: graty! Ja już 9 lat czekam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ta liga to w ogóle jakąś leniwa. Wczoraj zacząłem mapy robić dopiero. Uwielbiam grać bonshatterem ale tu mi jakoś nie idzie :l Chyba przesyt po tylu latach.
  • Odpowiedz