Wpis z mikrobloga

@HrabiaTruposz: Mnie to dziwi, że w PISie nie wezmą jakiegoś młodego (50 lat w PISie) do kierowania tą partią. Kaczyński to już jest na to zwyczajnie zbyt zmęczony.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: właśnie słuchałem jego przemówienia na antenie TVN24.
Trochę mi zabrakło przypomnienia którego kraju agentem jest Tusk, bo już mi się to czasami myli, czy jest agentem rosyjskim, niemieckim czy brukselskim.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: Dalej oblężona twierdza, dalej złe Niemcy. Mejza i Bielan w Pisie - outstanding move xD

Życzę karakanowi dużo zdrowia, sił do rządzenia partią i dalszego popadania w urojenia. Ciekawe kiedy zda sobie sprawę, że jego #!$%@? nie ma już żadnej mocy sprawczej
  • Odpowiedz
Cieszy mnie że Jarek nie wyciągnął żadnych wniosków z wyborczej porażki i dalej wali te same oklepane teksty. Z dziadkiem na pokładzie PiS będzie osiągał same sukcesy xD


@HrabiaTruposz: bo cztery lata temu się udało. PiS rządził 8 lat, za pierwszej kadencji o czym już nikt nie pamięta, też robił wały. A ludzie pamiętają rok, może dwa. Te wybory też by wygrali, gdyby nie młode pokolenie które wyrosło na wałach PiSu.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz a która partia zmieniła? Generalnie wszyscy powtarzają co wybory to samo, jakieś delikatne różnice kadrowe i tyle. No i PiS zrobił 35% przy rekordowej frekwencji to nie jest moment na jakąś rewolucje. W wielu sytuacjach taki wynik da rządzenie
  • Odpowiedz
Mnie to dziwi, że w PISie nie wezmą jakiegoś młodego (50 lat w PISie) do kierowania tą partią. Kaczyński to już jest na to zwyczajnie zbyt zmęczony.


@Ptrg: no jak tak skoro PIS to prywatna zabawka Kaczynskiego?
Kaczynski sam nigdy nie odejdzie na emeryture, bo poza polityka nic nie ma. Zadnej rodziny, hobby, cale zycie jej poswiecil.

Cieszy mnie że Jarek nie wyciągnął żadnych wniosków z wyborczej porażki i dalej wali
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich:

Kaczynski sam nigdy nie odejdzie na emeryture, bo poza polityka nic nie ma. Zadnej rodziny, hobby, cale zycie jej poswiecil.

W kuluarach się mówi, że Kaczyński nie będzie kandydował na kolejną kadencje prezesa PIS a ta się kończy w 2024, osobiście też uważam, że raczej będzie się starał dalej politykować ale mam wrażenie, że mu zdrowie nie pozwoli.
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: Patrząc na jego kondycje i jak się "zmęczył" ostatnią kampanią to mam wrażenie, że jest duża szansa na jego emeryturę. To zwłaszcza widać jak się porówna jego kondycję w 2015-2016 a teraz xd
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: najlepsze jest to, że jarek wycina wszystkich, którzy przyczynili się do ostatnich sukcesów wyborczych i/lub traktuje ich jak ostatnie szmaty - duda, Kluzik-Rostkowska, Paweł Kowal, Ludwik Dorn, Radek Sikorski. Jedynie duda jako tako się ostał, bo nie ma za grosz honoru po tym jak go traktuje kaczor ze swoją świtą.
  • Odpowiedz