Wpis z mikrobloga

mam taką listę pytań do bardziej doświadczonych osób:
1. Jakie sklepy z łazienkami w #trojmiasto polecacie? Czy tak będzie najtaniej wszystko zamówić?
2. Jakiej firmy armaturę polecacie?
3. Jakiej firmy sprzęt AGD do kuchni polecicie? Na co zwracać uwagę przy zakupie piekarnika, lodówki i zmywarki - jakie funkcje są przydatne?
4. Jakiej firmy i jakie modele pralki i suszarki? Dwa osobne urządzenia.
5. Panele winylowe czy laminowane? Chcę całe mieszkanie oprócz łazienki i w jednym materiale. 60m2.
6. https://www.leroymerlin.pl/kredyt/ jak często tego typu promocje z ratami zero procent się pojawią?

#remont #mieszkaniedeweloperskie #kuchnia #lazienka #panelepodlogowe
  • 9
@PanLodowegoOgrodu ma być dobre czy tanie?
Ma mieć możliwość dokupienia każdej części osobno przez najbliższe 10lat?

Za swoją pralkę dałem ponad 6. Ale to było dawno temu.
Suszarki nie chciałem.

W pracy mam obie i są spoko.
@PanLodowegoOgrodu:
1. Jak nie masz zbyt daleko, to możesz zajechać do ANMARu w Pruszczu (edit: widzę, że już chyba nie działają). Mając kontrofertę z innego sklepu można się dobrze targować. Z kolei po sensowne doradztwo można się udać do JORIS w Zakoniczynie. Mniejsze rzeczy ostatecznie i tak zamawiałem w SklepBaterie.pl. Poza tym oczywiście większe sieciówki.
3. Zmywarka - szuflada na sztućce to gamechanger. Ale ważne, żeby było specjalne ramię, które leje
@PanLodowegoOgrodu:
1. Lepiej finalnie porównaj z cenami w necie każdego produktu, może będzie taniej.
2. Ja mam Kludi i jest spoko cena/jakość
3. to radzę czytać wiele opini na kilku stronach do każdego produktu. Nie ma co iść też w wszystko najdroższe, ja np. piekarnik kupowałem za ~900zł i sprawuje się bardzo dobrze (od ponad 5 lat).
lodówka samsung
płyta bosch
piekarnik beko
zmywarka beko