Wpis z mikrobloga

@Aquamen: Wystarczy wejść na hejto i zobaczyć jak ci psychopaci biją konia do tych filmików. Jeszcze trochę i będa transmisje z donejtami z mordowania kacapaXD zezwierzęcenie pełnym ryjem.
  • Odpowiedz
@AjatamnieWiem: Nie no, byłbym zwykłym kłamcą gdybym powiedział, że nie lubię sobie pooglądać takich filmów, jednak okazywanie ich światu pokazuje głupotę ZSU. Pokazuje też wschodnią mentalność gdzie liczy się tylko siła a okazywanie litości odbierane jest za słabość.
  • Odpowiedz
@Aquamen: Artiomy nie rozumieją tego, że te nagrania już nie znikną i kiedyś w najmniej odpowiednim dla Ukrainy czasie mogą zostać użyte przeciwko Ukrainie. To że teraz zachód przymyka oko na Ukraińskie zbrodnie wojenne czy inne problemy nie oznacza, że tak będzie zawsze. A Ukraina z uśmiechem na ustach ciągle dostarcza nowej amunicji. Ukraina tak bardzo chce zabłysnąć w sieci, że sama dostarcza dowodów na to że mało różni się
  • Odpowiedz
@Aquamen: 1. Ukraincy sie bronia, wszelkie srodki neutralizacji wroga sa dozwolone
2. Nie ma wojny, jakie zbrodnie wojenne?
3. Who cares
4. Jak rosji sie nie podoba to moze wy****
5. Jak rosja chce przestrzegac umow ktorych sama nie przestrzega to niech odda ukrainie bron nuklearna
6. Usun konto
  • Odpowiedz
@Aquamen: Też oglądam ,ale bardziej patrzę na to jak na horror wojny niżeli rozrywkę. Przerażaja mnie niektóre komentarze. Sory ,ale jeszcze nie mam tak łba spranego ,żeby sobie wmówić ,że kacap to zwierzę. A nawet gdyby to zwierzęta też się nie powinno takich rzeczy robić z czysto moralnych powodów. O i kwestia psychologiczna ,po co dobijać gościa z urwana kończyna? Niech wraca i pokaże w swoim mieście jak się kończy
  • Odpowiedz
Nie widzę w tym żadnej zbrodni.
1. Operator drona nie może wziąć do niewoli kacapa. Ma tylko wybór albo zabić albo nie. Zabijając podejmuje dobry wybór.
2. Nie szkoda mi kacapa, bo jak chciał żyć, to miał siedzieć u siebie w domu, a nie iść do cudzego kraju z bronią w ręku.
  • Odpowiedz
1. Ukraincy sie bronia, wszelkie srodki neutralizacji wroga sa dozwolone

2. Nie ma wojny, jakie zbrodnie wojenne?

3. Who cares

4. Jak rosji sie nie podoba to moze wy****

5. Jak rosja chce przestrzegac umow ktorych sama nie przestrzega to niech odda ukrainie bron nuklearna

6. Usun konto
  • Odpowiedz
@robertkk: aj miałeś okazję by potępić zbrodnie wojenne, przeszło koło nosa bo zacząłeś je usprawiedliwiać.

@Szinako no dokładnie, moim zdaniem to o wejściu UA do UE będzie decydowało młode pokolenie które teraz kończy studia. Minie kupa lat, wojna się skończy, wszyscy o niej zapomną i wtedy jakiś polityk z tego pokolenia pokaże światu te nagrania na sprzeciw UA w UE. Sami sobie krzyż na plecy kładą..
  • Odpowiedz
2. Nie szkoda mi kacapa, bo jak chciał żyć, to miał siedzieć u siebie w domu, a nie iść do cudzego kraju z bronią w ręku.


@IlIIIIllII: A skąd wiesz, że w tym przypadku mamy do czynienia z żołnierzem zawodowym lub ochotnikiem, a nie typem, którego ichniejsza WKU złapała na ulicy i wcieliła do wojska (pobór)?
  • Odpowiedz
@Szinako:
1. to przestrzegajcie ich a potem sie spodziewajcie od innych xD
2. nie interpretuj jak ci sie podoba skoro to twoj kraj atakuje
3. nie xD
4. to Wolski placze xD
5.
  • Odpowiedz
  • 13
@Aquamen Ten Wolski to jest #!$%@? chorągiewka, pamiętam jak nie tak dawno temu udostępniał takie filmiki ze śmieszkami w komentarzu, a teraz "ło matko boska zbrodnie wojenne" XD
  • Odpowiedz
a nie typem, którego ichniejsza WKU złapała na ulicy i wcieliła do wojska (pobór)?


@neurotiCat: no to pewnie nie pociągał za spust aby nikogo nie zabić, racja?
były takie przypadku w wielu wojnach, że tacy wcielanie nie wystrzeliwali żadnego pocisku, brali udział w walkach ale nie zabijali
  • Odpowiedz
@Aquamen: a ja jestem zdania, ze armie ktora chce zdobyc Twoj kraj, zagrabic jego zasoby, nie mowiac juz o masowych gwaltach i morderstwach - taka armie nalezy wyzynac bez zadnej litosci, ranny czy nie - po prostu jak najszybsza utlizacja.

To ze Wolski cos sobie #!$%@?, jak to ma w zwyczaju, to niewiele tutaj zmienia.

Nie mozna prowadzic wojny na wyniszczenie na 60% bo sie troche
  • Odpowiedz
ja jestem zdania, ze armie ktora chce zdobyc Twoj kraj, zagrabic jego zasoby, nie mowiac juz o masowych gwaltach i morderstwach - taka armie nalezy wyzynac bez zadnej litosci


@emjot86: No też jestem tego zdania, ale nie zmienia to faktu, że okazywanie tego światu związanego wszelkiego rodzaju konwecjami zakrawa o głupotę i godzi w własny interes. Ktoś im po latach zaszkodzi tymi filmami bo historia to wypadkowa argumentów obu stron
  • Odpowiedz