Wpis z mikrobloga

cfd na BTC


@gosciu82: Ta sama pozycja w bossafx ma zero swapu, ale:
1. CFD bazuje na kontrakcie BTC z CBOT, więc są godziny handlu jak na CBOT.
2. Maks lewar 2:1
  • Odpowiedz
@DJ007 bossa ma swap w punktach na btc . na dodatek w bossa dochodzą opłaty prowizyjne za kupno i sprzedaż

@gosciu82 można sprawdzić , choćby przed kupnem instrumentu , jak otwierasz pozycje wyświetla jaką kwotę zapłacisz za ilości które kupujesz
  • Odpowiedz
@DJ007 teraz sprawdziłem w zaklace "specyfikacje" i rzeczywiście na dzień dzisiejszy nie mają na btc . wysyłają w poniedziałki wieczorem aktualne swap , więc zawsze mogą zmienić
pozatym dziwne bo skoro mają dzwignie to na czym niby zarabiają oprócz prowizji za zajęcie pozycji ?

na bossa demo też nie mieli swap a potem na rzeczywistym zaczęło mi naliczać bo się okazało że na realnym jednak jest xd
mało tego naliczało mi
  • Odpowiedz
@DJ007 to w takim razie bossa nie jest "prawdziwym brokerem " , bo na innych instrumentach zarabia już na swap co wynika choćby z twojej tabeli xd
  • Odpowiedz
Jesli cfd jest oparty o rynek spot to powinien byc swap, jesli o kontrakty futures to bedzie cos ala swap przy rolowaniu, nie ma darmowego lunchu, ale niektorzy brokerzy dorzucaja tez dzienne swapy przy cfd na futuresach i tych nalezy unikac
  • Odpowiedz