Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę,że wiele osób uważa,że przyszłe obnizki stóp procentowych to dobra nowina,natomiast ja podawałem już argumenty dlaczego sądze zupełnie inaczej-obniżka nastąpi ze złych powodów!!!

https://wykop.pl/wpis/74133465/nie-dajcie-sie-w-co-wciagnac-cramer-jak-zwykle-odk
https://wykop.pl/wpis/74124743/powell-doslownie-potwierdzil-moje-slowa-z-mojego-p

Sądze że FedEx (FDX) to jest bardzo fajna opcja na wchodzenie pomału w pozycje short-to nie ma racji bytu w tym okresie (w chwili pisania tego posta kosztuje 281)

Oczywiście to nie porada tylko moje podejście do tematu

#gielda #ekonomia #gospodarka #finanse
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

x (FDX) to jest bardzo fajna opcja na wchodzenie pomału w pozycje short-to nie ma racji bytu w tym okresie (w chwili pisania tego posta kosztuje 281)


@Questorius: Mozesz wyjasnic czemu nie ma racji bytu fedex jako spólka ?
  • Odpowiedz
  • 0
@gonzo91:
przecież wjechał short jak w masło w tamtym sezonie 25 % :) (nikt nie wierzył)
Tym razem również wjedzie

a skoro piszesz dawaj inny to może Carnival-statki pasażerskie
  • Odpowiedz
  • 3
@Malyburtownik:

Widzieliście ile zostało w kieszeniach Amerykanom z tego największego dodruku pieniedzy w historii??
Nic,mają jeszcze mniej niż przed wybuchem *pandemi
Także przed dodrukiem mieli oszczędności-na poziomie 6-7% i ktoś wpadł na pomysł że trzeba drukować,bo koniec swiata i system jest zagrożony
Natomiast dzisiaj oszczędności są na poziome 3.80% i mają czelność gadać o booming
  • Odpowiedz
  • 0
@zaq22:
Nic nie musi,nie daj sie w ch..a zrobić

Przecież Powell mówił: wiemy że stopy sa na wysokich poziomach,ale nie wykluczaja kolejnych podwyżek jesli nastąpi taka potrzeba!!!(dosłownie tak sie wypowiadał)

A najważniejsze pamiętaj,że jesli sie nic nie wydarzy do kolejnego spotkania i bedą obniżać to ze złych powodów-skąd mam taką pewność? Otóz byli za bardzo opieszali w podnoszeniu stóp-za póżno i za mało,pozwolili aby inflacja zapuściła korzenie,spowodowała szkody i
  • Odpowiedz
  • 0
@Arktosik:
Tak to prawda,ale w ogóle bym się nie zdziwił jakby w międzyczasie coś pekło w systemie,albo jakiś konflikt eskaluje,awaria elektryczności (przez warunki pogodowe)-cokolwiek

Jedno jest pewne trzeba trzymać rękę na pulsie i ostrożnie podchodzić do kolejnych (dużych) wzrostów.To wszystko jest bardzo napięte i tylko czekać aż coś jeb..e,uważam że taki stan jest nie do utrzymania,to jedna wielka bańka
  • Odpowiedz
  • 0
@Malyburtownik:
Wiesz co jest najlepsze? W tamty roku taki sam numer,na samej górce napisałem post z moimi argumentami dlaczego fedex nie ma racji bytu i dosłownie za chwile spadło o 25% w jeden dzień :)
  • Odpowiedz