Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz mam tak, ze ktos kogo nie znam osobiscie, a ino przez wyczyny w necie wzbudza we mnie k.. nienawiść az xd ja grubasa p d f a autentycznie nienawidzę i on wzbudza we mnie wszystko co najgorsze. Potrafie odpalic na probe czy moze juz mi przeszło aferki i chlop siedzi najarany jak bob marley wraz z tym uposledzonym lekko psem ulfim i tekst oczywicie z pelnym bananem na ryju " ja nie pale juz od wieeelu miesięcy" :-/ po czym dodaje otyly karzel "jooo nigdy- jo nigdy zem nie palil Yaaaa powiedz mi - ja takie ajsy mooooom - serio widzowie" no i ja poświęcam 2,3 minuty i mam juz odruch nienawiści ... Tak obslizglego klamcy ktory klamie jjuz instynktownie na pstryk palcem
Jego usta sa nosnikiem kalu dosłownie- przynajmniej w moich oczach bo jak widac po wpisach na tagu polowa juz ulegla manipulacjom temu otylemu obslizglemu klamcy choc mitoman duzo bardziej pasuje tu.
Na moja doslowną nienawiść do #boxdel naklada sie jego postawa gdy na jaw wyszła prawda o jego czynach zwiazanych z epdfilią.
Jest zdecydowanie najgorszym z pdfow zamieszanych w te afere. Bezczelnie przekupil ofiary - placi swojej eks. Oplacil uefe i jego ziomków. Chlop jest tak cyniczny i bezczelny, ze w zywe oczy oklamuje ludzi, a mimo to on ma wciaz followers vzy tzw FANÓW
Nienawidze tylko telekomunikacji mieskiej i go
Ja jako normaly czlowiek nie odczuwam na codzien nienawiści, ale widząc fikolki fame mma w kryciu pdfa to sorry ale nie da sie nie nienawidzić majac iq wieksze niz 80
Was nie wcurwia to co sie dzieje? Nawet stuu czy dubiel glowni aktorzy pandory gate okazuja skruche. A grubas co? Jeszce bardziej klamie manipuluje - czyni zło. Tak jak #kasix za bardzo nie kojarxe tak wypowiedziała sie jako jedyna chyba w sposób poprawny
Ze ona nie pojmuje jego postawy jakby zie nigdy nic nie stalo bo chcial wsadzac penis w cycki 14 sto letniego dziecka i on do teraz mowi ze to nic zlego- tak jej powiedział. My nie oczekujemy ze ty sie zrzekniesz swoich gaży z biznesów, ale na litosc boska zniknij mi z oczu obrzydliwy zaburzony obslizgly mitomanie
Nie chce cie widzieć
Twojego cynicznego usmieszku bezsensownych przytakiwań tego ulunga bez rigczu ulfia.
Moze to czas na przerwe bo ja mam w zyciu dwie rzeczy ktore wzbudzaja we mnie najgorsze emocje to tramwaje/busy miejskie i niejaki michal boxdel baron - nienawidze gościa i doslownie marzy mi sie jego cancel
Mnie #!$%@? jego pieniadze i zarobki niech je ma nadal, ale tj nr 1 do usuniecia wlasnie za cynizm, bezczelnosc i oblude
Nienawidze cie grubasie - gardzę Tobą w opor. Nie ma na swiecie nikogo komu życzyłbym zle provz ciebie. 99,99% mam wyy ebane nie interesują mnie, ale ty ananasku jesteś wybitny w byciu zlym czlowiekiem
Wizualiuje sobie twoj koniec.wiedz o tym
#boxdel #mitoman #polskiyoutube #pandoragate #pdf #famemma
poteznyzadymiarz - Pierwszy raz mam tak, ze ktos kogo nie znam osobiscie, a ino przez...

źródło: temp_file59502351719013995

Pobierz