Wpis z mikrobloga

@Kuklak nie ale sprawa toczyła się za czasów platformy, a oskrażony krytykował publicznie Donalda i był znana osobą te 7,5tys to wyrok europejskiego trybunału praw człowieka bo z tego co wiem to od polskich sądów nie dostał nic
@Ogau o lekarzach słyszałem ale pamiętam też szereg dużych nadużyć za platformy, antykomor, skazanie 100ludzi za okrzyki na Donalda matoł, #!$%@? w agencji wprost, sprawa Maćka, afera billboardowa, posadzenie za terroryzm gościa z krzesłem
@Towarzysz_Pawulon: xD przecież ty nawet nie znasz szczegółów sprawy.
To nie był wyrok tylko propozycja ugody.
"i enclose a copy of a letter grom the Government (...) offering a payment of PLN 7570".
Kto był wtedy premierem? Kto był prokuratorem generalnym i ministrem sprawiedliwości ? Kto w trzeciej RP był najdłużej ministrem sprawiedliwości i odpowiada za tragiczną sytuację w tym sektorze?

Argument w stylu: krytykował władzę i był znany w ogóle
Pobierz Kuklak - @Towarzysz_Pawulon: xD przecież ty nawet nie znasz szczegółów sprawy.
To nie...
źródło: DrOjQcyWwAApQQy
Polskie Radio napisało że na początku września 2015 roku dostał od polskiego państwa 4 tys zł kto wtedy rządził?


@Towarzysz_Pawulon: a czy polskie radio napisało za co dostał te cztery tysiące czy tego już nie doczytałeś?
@Kuklak 4 tys za długo ciągnącą się sprawę, aczkolwiek polskie radio tam źle napisało i to chyba dostał w 2022

Zresztą kit z tymi pieniędzmi, istotą problemu jest że człowiek spędził 40 miesięcy w areszcie bez żadnych rzeczowych dowodów by potem zostać uniewinnionym, sprawa była na tyle bulwersująca że nawet część posłów platformy domagało się jego uwolnienia
Pobierz Towarzysz_Pawulon - @Kuklak 4 tys za długo ciągnącą się sprawę, aczkolwiek polskie ra...
źródło: temp_file2522924018961261355
@marian-stefan Najlepsze jest, że dosłownie nigdzie o tym nie mówią, nawet tvp info XD Do niedawna jeszcze jedna z ważniejszych osób w tym państwie dostała raka i wszyscy to mają w dupie XD

Często się mówiło, że jak Kaczor wyciągnie kopyta to dopiero sie zesramy, bo władze w Pisie przejmie Ziobro. Zgnije jak Zero szybciej zdechnie od Jarka xd
4 tys za długo ciągnącą się sprawę, aczkolwiek polskie radio tam źle napisało i to chyba dostał w 2022


Zresztą kit z tymi pieniędzmi, istotą problemu jest że człowiek spędził 40 miesięcy w areszcie bez żadnych rzeczowych dowodów by potem zostać uniewinnionym, sprawa była na tyle bulwersująca że nawet część posłów platformy domagało się jego uwolnienia


@Towarzysz_Pawulon: Czyli podsumowując. Facet siedział 40 miesięcy w areszcie, posłowie platformy domagali się jego uwolnienia,
@Kuklak ja myślę, że jego wnioski są inne. Mianowicie takie, że za PO też zdarzały się jednostki, którym wymiar sprawiedliwości zniszczył życie. Ziobro to menda, ale czy jakaś dużo większa niż inni politycy? Nie wiem, choć się domyślam.
@Kuklak gosc siedział za platformy, był jedną z głównych osób które organizowały antyplatformiane strajki w środowisku kibiców i dziennikarzem, został oskarżony o gówno udział w gówno sprawie na podstawie jedynie zeznań gangusa i światka koronnego, siedział w areszcie 40 miesięcy i pomimo że zrobił się z tego międzynarodowy skandal, a jego uwolnienia domagały się nawet organizacje lewicowe jak Amnesty International to nikt z PO, z Tuskiem i przydupasem debilem Bronkiem nie kiwnęły
@Wynoszony: zsyłki prokuratorów jeśli nie dawali się sterować z góry, ciąganie lekarzy po sądach za śmierć ojca i zaangażowanie w to państwowej prokuratury, deforma sądownictwa za którą Polska miała zamrożone środki z kpo, sprawa lekarza (bodajże Mirosława G.) to tyle z głowy pamiętam. Szkodnik.
nikt z PO, z Tuskiem i przydupasem debilem Bronkiem nie kiwnęły nawet palcem w tej sprawie


@Towarzysz_Pawulon: a sorry. Myślałem, że rozmawiam z człowiekiem, który chciałby niezależnego wymiaru sprawiedliwości. Myliłem się. Według ciebie to premier i prezydent powinni sterować śledztwami
@Kuklak po pierwsze czy serio dajesz wiarę w to że sądownictwo jest w 100% niezaleźne gdziekolwiek a zwłaszcza w Polsce? Przypominam że to właśnie w Polsce i Rumuni Amerykanie torturowali osoby zamieszane w zamachy na WTC bo w tych krajach jest to najbezpieczniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po drugie nie politycy nie powinni mieć wpływ na wyroki, ale mogą kontrolować czy w wymiarze sprawiedliwości nie panuje syf tak