Wpis z mikrobloga

#carrioner #youtube #twitch #przegryw #famemma Dobra, jako iż zostałem w sumie wywołany do tablicy wypowiadam się w tej kwestii ostatni raz, później już nawet nie zamierzam tracić czasu oraz swojej energii życiowej na odpowiadanie ci. Nie mam nic wspólnego z żadnym ''żatoniarzem'' oraz absolutnie nigdy nie miałem konta na karachanie, proponuję także przestać straszyć mnie policją w momencie kiedy jednocześnie oferujesz nagrodę pieniężną za dane kogokolwiek oraz straszysz ludzi wjazdem Carrionera im na chatę. Krytyka działalności publicznie nie podlega pod żadne konsekwencje prawne zwłaszcza jeśli ktoś gada takie głupoty jak wąsaty pokroju tego, że jeśli mężczyzna uprawia seks z kobietą to na zawsze zostaje w niej jego dna lub, że scandemia a nie covid ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wręcz moim obowiązkiem jako opinii publicznej jest krytykowanie tego.
Cztero0404 - #carrioner #youtube #twitch #przegryw #famemma Dobra, jako iż zostałem w...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-12-15_081015_wykop.pl

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cztero0404: po co się tłumaczysz jakiemuś zjebowi. Carrioner to pala zyciowa, przegryw i stuleja z wyglądem zboczeńca. Gdyby jakaś dziewczyna go chciała to byłby większym kukoldem od Gimpera.
  • Odpowiedz
  • 0
po co się tłumaczysz jakiemuś zjebowi. Carrioner to pala zyciowa, przegryw i stuleja z wyglądem zboczeńca. Gdyby jakaś dziewczyna go chciała to byłby większym kukoldem od Gimpera.


@ludi91: Taka mentalność, że nie lubię niedomówień, tak wiem powinienem sobie odpuścić. Tym bardziej jeśli ktoś odwala takie rzeczy i twierdzi na każdym kroku iż jestem kimś kim nie jestem co jest męczące po prostu. Mnie po prostu w postawie Carrio jako jego
  • Odpowiedz
  • 0
@Fabriczo: Ja też nie chcę absolutnie nikogo wyzywać bo uważam, że absolutnie nie oto tutaj chodzi i absolutnie nic to nie wnosi. Ciężko jest jakby nie wyjaśniać chociaż bardziej tutaj nie wyśmiać kogoś kto próbuje wmówić swoim odbiorcom, że zna naturę kobiet bardziej od nich samych, to mi przypomina te szemrane programy w telewizji z początku lat dwutysięcznych gdzie był jakiś znachor bądź inny szarlatan/coach.
  • Odpowiedz
@Fabriczo: tępy śmieciu, incel to przegryw, który nigdy nie ruchał żadnej smalczycy. Involuntary celibate. Wy bluepille jesteście tak tepi że nawet prawdziwych definicji słów nie znacie. Carrioner wielokrotnie miał jakieś *obiety w swoim otoczeniu do tentegeszenia, czy wchodzenia w krótkie relacje. Było je nieraz na live słychać. Ma córke. Ale taki przegryw tępy, i baran uroi sobie że Carrioner to incel
  • Odpowiedz