Wpis z mikrobloga

Powiem wam, ze jestem więcej niż zniesmaczony nowem rządem. Jako klawisz uważam, że jest wiele rzeczy do naprawy jeśli chodzi o resort sprawiedliwości, a tu wychodzi paniusia i mówi że pierwsze co to przywrócą większą liczbę telefonów dla "osób którym odebrano wolność". Nie sądziłem ze to powiem, ale tęsknię już za PiSem. #oswiadczenie #polityka #sejm #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa
Karp_Molotow - Powiem wam, ze jestem więcej niż zniesmaczony nowem rządem. Jako klawi...

źródło: temp_file8512331169567273115

Pobierz
  • 31
@Karp_Molotow problem w tym, że jeśli chodzi o sferę praw człowieka w kwestii KKW to Ziobro bardzo dużo namieszał... Inna sprawa, że każda służba w tym kraju jest niedofinansowana i zaniedbana...
@MrGreedy: tak jest istotny, zakład karny służy również do tego aby więźniowie wrócili do społeczeństwa i daruj sobie przywoływanie największych bandziorów, fakty są takie że przez te obecne standardy do więzienia idzie złodziej samochodów a wychodzi przyszły morderca, nie tak to powinno działać bo gdyby tak to miało działać to po co więzienia? strzał w łeb i do piachu
@morgiel @johny-kalesonny Wasze komentarze pokazują, że nie macie jakiejkolwiek choćby najmniejszej styczności z omawianym tematem. Piszecie o sytuacji, która byłaby idealna gdyby Polski system resocjalizacji jakkolwiek działał tylko, że cały problem polega na tym, że wcale tak nie jest. Może Was zaskoczę ale nie jest to również wina PiSu (chociaż tfuu na nich i ich rządy). Problem istnieje od lat niezależnie od tego czy u władzy było PiS, PO, SLD czy AWS.
że cały problem polega na tym, że wcale tak nie jest


@MrGreedy: W Polsce nie, w Szwecji ten system działa. I tak, tam ludzie w więzieniu grają na konsolach :)

Przy okazji jestem ciekaw czy tak zagorzale bronilibyście osadzonych gdyby wśród nich znajdował się gwalciciel Waszej matki, kibic przez którego pobicie Wasz Bogu ducha winny brat stałby się warzywem albo po prostu złodziej, który okradłby Was z dorobku życia.


@MrGreedy: