Wpis z mikrobloga

Powiem wam, ze jestem więcej niż zniesmaczony nowem rządem. Jako klawisz uważam, że jest wiele rzeczy do naprawy jeśli chodzi o resort sprawiedliwości, a tu wychodzi paniusia i mówi że pierwsze co to przywrócą większą liczbę telefonów dla "osób którym odebrano wolność". Nie sądziłem ze to powiem, ale tęsknię już za PiSem. #oswiadczenie #polityka #sejm #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa
Pobierz Karp_Molotow - Powiem wam, ze jestem więcej niż zniesmaczony nowem rządem. Jako klawi...
źródło: temp_file8512331169567273115
  • 22
@johny-kalesonny granie na emocjach jest złe i takich argumentów nieużywanym ale już piękne peany o tym jak w idealnym świecie powinno to wyglądać są jak najbardziej ok, ponieważ pasują Ci do narracji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze, tak jak wspomniałeś w Polsce to nie działa tylko w Szwecji (również nie koniecznie, ponieważ tam odsetek przestępstw jest większy i to jest jeden z powodów). Skoro sam przyznajesz, że w
już piękne peany o tym jak w idealnym świecie powinno to wyglądać są jak najbardziej ok,


@MrGreedy: Gdzie tutaj piękne peany widzisz xD Zejdź na ziemię xD

Więzienie jest karą, ale jest też miejscem resocjalizacji. By ta resocjalizacja działała, to nie może być to łagr.

również nie koniecznie, ponieważ tam odsetek przestępstw jest większy


@MrGreedy: Co masz na myśli? W Szwecji według Ciebie popełnia się więcej przestępstw na jednego obywatela