Wpis z mikrobloga

#keto
nigdy wiecej nie kupie nic od ketokocura ketokocur, keto kocur sklep podketo
(moze ktos wygogluje za x lat)

opinie na temat niektorych prosuktow na ktorych sie zawiodlem:
tluszcz mct przeplacony byl fest, mozna kupic duzo taniej (prawdopodobnie) ten sam MCT z filipin u innych sprzedawcow

ketony bhb - instant sraka po nich, to samo na sklepie ktos napisal, jak czytalem to pomyslalem ze ktos ma delikatny zoladek czy cos, ale nie, i nie przyzwyczaisz sie w tydzien, predzej zjedziesz sobie odbyt od sraki xD

elektrolity o smaku jagodowym - xD ochyda, po prostu jak ktos nie jest masochostą, to tego nie zje

krem z erytrolem - to bylo fajne na pare dni, ale im dalej w las, tym mniej slodkiego w ogole sie chce jesc, krem sie znudzil, nie zostal nawet do polowy zjedzony i po terminie wyrzucony

glukometr z paskami do ketonow - 4/10 paskow error, #!$%@? wie o co chodzi, ale szmelc straszny generalnie..

typ moze i ma wiedze, i probuje zmonetyzowac to, ale nie wiem, czy sprzedawanie czegos drogo, albo slabej jakosci produkt to droga do celu

takie przemyslenia z dupy, fajnie ze typ w pewnym sensie wprowadzil mnie do tej diety, potraktuje te jego produkty jako donate, i wlasnie #!$%@? to w kibel
  • 2
em, z tym, że zwykle "k" jest nieme


@elo_:
co MCT to na pewno kupisz taniej gdzie indziej (choćby Ostrovit)

BHB trzeba powoli wchłaniać, a nie pierwszy dzień i 2x norma bo będzie sraka

miałem kiedyś krem tylko z innego źródła i faktycznie nie potrzebne to

glukometr - prawdopodobnie twój błąd użycia (też zniszczyłem kilka pasków - nie od kocura)
Też parę rzeczy od niego kupiłam i faktycznie niektóre są do kitu, wspomniane elektroloty, dla zabicia smaku dodaję do nich pół cytryny i erytrytol, ale i tak czuć ten dziwny posmak :/ Kremy takie sobie, szczególnie ten o smaku batona, nie wiem z której strony by to miało batonem smakować. Faktycznie też wiele produktów można taniej dostać, wcale nie gorszej jakości.
Ogólnie kocura już nie subskrybuję i nie oglądam od czasu ostatniego