Wpis z mikrobloga

@mickpl:
Okej, dzięki. Na poprzedniej hossie rozmnożyłem btc na altach ponad 2-krotnie, więc rozumiem, że teraz nie warto.

Ale, mam do Ciebie pytanie na serio. Musisz mieć w cholerę kasy odłożone, skoro z samej sprzedaży btc miałbyś z pół miliona. Domyślam się, że w różnych aktywach też trzymasz co najmniej drugie tyle. To czemu tak zależy Ci na spadkach? Bo mi zależy dlatego, że jestem gołodupcem i w tych krypto
  • Odpowiedz
możesz w każdej chwili kupić i to za gotówkę


@Cumulonimbus_Capillatus-32: Samo posiadanie płynnych aktywów totalnie zmienia optykę XD Jak nie miałem kasy to też mnie cisnęło na kredyt i czułem odjeżdżający pociąg. A teraz to mi raczej szkoda zamieniać to na kwadrat, tym bardziej, że przetrwałem najgorszy moment, kiedy dolan dobijał do 5.
  • Odpowiedz
@mickpl: to pokazuj te wpisy na tagi jak kupowales po 19k bajarzu xD bo jak pierdzieliłeś kocopoły to robiłem screeny, bo wiedzialem, ze za rok jak btc urośnie, to zaczniesz wypisywac bajki jak to jednqk sie załadowałeś xD
  • Odpowiedz
@Cumulonimbus_Capillatus-32: nie śledze nieruchomosci na wykopie, ale za to siedze troche na tagu krypto. Mick mial rok temu krótki epizod kiedy i tu chcial zablysnąć i był 100% skutecznym antywskaźnikiem. A wiedząc, ze jest też trolem-kłamcą, zacząłem robic screeny. Bo pisał, że coś szortuje bo jutro będzie zwała, a 3 dni później to wywalało w górę i jego wpis znikał xD. Gdy BTC był poniżej 20k to mick się odpalił
  • Odpowiedz