Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś z was drogie Mireczki kiedykolwiek coś takiego jak masażer do oczu? Widzę rozstrzał cenowy od 100 zł do 1000 zł, a budżet na świąteczny prezent to około 150 zł i nie wiem czy kupować z tej półki cenowej czy wymyślić coś innego XD
Mój mąż pracuje dużo przy kompie i narzeka na wzrok i oczy i chciałam coś takiego mi sprawić.
Przy okazji pytanie do tych, którzy mają - czy to jakkolwiek pomaga oczom się odprężyć?
Mam na myśli coś takiego jak na zdjęciu.

#oczy #zdrowie #okulista #lekarz #fizjoterapia #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta #komputery #pracbaza #pracait
Amestris - Kupował ktoś z was drogie Mireczki kiedykolwiek coś takiego jak masażer do...

źródło: temp_file3907192129492525284

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Amestris: Zakup trochę na zasadzie materaca masującego bo męża bolą plecy bo pracuje na taborecie i ma wygięty kręgosłup, w nadziei że jakiś cudny wynalazek XXI wieku rozwiąże wszelkie problemy wynikające z niedbalstwa o własne zdrowie.

Jak komuś męczą się oczy od pracy przy ekranie to trzeba rozwiązać sedno problemu. Odległość monitora od oczu, jasność, filtr niebieskiego światła, czy to w monitorze czy w systemie operacyjnym, mniejsza jasność, przerwy żeby wzrok
  • Odpowiedz