Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@FrankUnderwood: W sensie myślisz, że wycenianie wojny ile będzie trwać? 30 lat? No i zapomniałeś, że potencjalna wygrana Tuska (która się stała) to granie pod KPO na orzełku? No ale może za 3 miesiące, pół roku znowu będziesz się cieszył, że masz euro. Piękno walut ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@dbcoop: a czemu nie moze? Wszystko może : ) Ja bym trzymal, ale ja nie oszczedzam w gotowce, tylko inwestuje na gieldzie, nie znam twojej prespektywy czasowej itp Generalnie trzymanie waluty w ktorej sie nie wydaje na co dzien mija sie z celem. Zamienilbym na dolary i long TLT
  • Odpowiedz
@essalysolu: Ja to akurat mam inne sytuacje bo pensje dostaje w EUR więc dużego wyboru nie mam :) Zamieniam min. potrzebne co miesiąc a z resztą staram się coś robić.
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: dżizas, nawet wystarczyło słuchać radia 357, tam u Pana Kuby wypowiada się jeden ekonomista z Xeliona - i tak nawet ja swoje skromne oszczędnosci na jego prognozach wymieniłem na euro za 4,68 a sprzedałem za 4,96, bo Pan tłumaczy po ludzku, co się dzieje z walutami i dlaczego.

A sprawa jest prosta, wszystko zależy od USA co tam się dzieje.

Nawiasem mówiac jestem za opcją Bułgarską - zostawiamy złotowkę, a
  • Odpowiedz