Wpis z mikrobloga

Pojawiają się głosy, że Braun tą akcją przegrał. A ja myślę, że wygrał. Obnażył on hipokryzję wszelkiej maści świeckich partii i instytucji, które nieustannie krzyczą o rozdziale państwa od religii.
Mimo że większość potępia ten czyn, to bez wątpienia zyskał on spore grono wyborców i skonsoliduje wokół siebie cały elektorat ultrakonserwatywny.

Jedynym przegranym może być tutaj Konfederacja, jeśli ulegnie medialnej presji i poświęci go za utrzymanie fotela wicemarszałka.

#konfederacja #p------a
dom_perignon - Pojawiają się głosy, że Braun tą akcją przegrał. A ja myślę, że wygrał...

źródło: pobrane (3)

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dom_perignon: Ja popieram wszystko co zrobi konfederacja w tym momencie. Jeżeli zachowają Brauna, to zostaną w sejmie wyalienowani i będą traktowani jak chorzy psychicznie, do tego stracą poparcie centrowych wyborców i tych, którzy nie są totalnymi fanatykami co przy ich słabym poparciu może efektywnie oznaczać powrót pod próg. Jak wyrzucą Brauna, to stracą poparcie fanatyków i wzmocni się druga partia Korwina, dzięki temu w przyszłych wyborach będą walczyć pod progiem
  • Odpowiedz
Pojawiają się głosy, że Braun tą akcją przegrał. A ja myślę, że wygrał.


@dom_perignon: przegrał. Każdy normalny człowiek potępia tego typu zachowanie, nawet w własnej partii go zawiesili, bo rozumieją, co tu się o------o. Tylko jacyś turbo fanatycy bronią Brauna, ale oni to by bronili go, jakby nawet wyszedł na mównicę, zdjął gacie i się zesrał.
  • Odpowiedz
  • 2
@AlbertoBarbosa dokładnie. Do ludzi jeszcze nie dotarło że on zniszczył wszystko na co konfederacja pracowała od lat. Szkoda, że przy okazji wywołali taki skandal. Debile to potęgi xD
  • Odpowiedz
A ja myślę, że wygrał. Obnażył on hipokryzję wszelkiej maści świeckich partii i instytucji, które nieustannie krzyczą o rozdziale państwa od religii.


@dom_perignon:
Nie. Zachował się jak ostatni debil. Pozer i zarazem debil. Naruszył naszą Rację Stanu dając Izraelowi argumenty, że w Polsce istnieje a----------m. Wg ostatniego spisu powszechnego przeprowadzonego przez GUS mamy w kraju więcej wyznawców pastafarianizmu niż judaizmu. Ale dla polityki Izraela a----------m (prawdziwy albo wydumany) jest jokerem
  • Odpowiedz