Wpis z mikrobloga

#allegro do #!$%@? znowu jakies konto incognito wykupuje ofertę na lokalnie po czym nie wpłaca kasy. Na 5 dni mam zamrożoną ofertę a nowej nie bede wystawiac bo miałem wykupione premium. Jak walczyc z tym debilizmem???????????????? Dzieje sie to po raz kolejny na przestrzeni kilku dni

#handel
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@gr42: oczywiscie ze brałem to pod uwagę w pierwszej kolejnosci bo mam oferty, które cenowo były jedne z lepszych w kategorii tego asortymentu. Pytanie jak temu zaradzic. Byle kto wleci, załozy szybko konto incognito i jazda
  • Odpowiedz
@banicjant997: rozwiązanie proste. Przestać cebulić z handlem w celach zarobkowych na allegro lokalnie i olx. Zamiast tego zacząć sprzedawać na kanałach sprzedażowych do tego przeznaczonych.
  • Odpowiedz
  • 0
Przestać cebulić z handlem w celach zarobkowych


@HebanMan: Aleś #!$%@?ł gościu. Nie kazdy sprzedaje pod handel i nie kazdy chce sie #!$%@?ć z jakmis forami. Jest opcja sprzedazy na całą polske, szybkich wpłat i ochrony sprzedajacych/ kupujących= wybieram najłatwiejsze i najbardziej znane. Dzieki za próbę doradzenia ale bezsensowne i poza tematem moich pytań.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomasz-diog: sprzedaję uzywki co zalegają mi na chacie i czasem sa to starsze przedmioty, których mało na allegro. Poza tym w dosc konkurencyjnej cenie wiec jak ktos zobaczy tego samego np 3 szt to kupi wszystkie a będzie zonk bo mam tylko jedną.
  • Odpowiedz