Wpis z mikrobloga

@Davidozz: nie, twoja wczesniejsza wypowiedz o Goldzie. Co do linku, z Historia nie walcze bo fakty sa faktami, koniec koncow chec przetrwania jest wazniejsza od smierci a dla nich skonczyla sie smiercia. My Żydzi celebrujemy zycie i swiatlo, jedynie tak moge tlumaczyc to zachowanie. Czym sa 2,5tys wobec 6m poleglych w shoah?
czemu żymianie xd?? To bardzo fajne słowo, zostało wynalezione żeby obchodzić cenzurę w mediach.


@Nakrecany_samotny_spacer: ani razu nie widziałem, żeby posty faktycznie krytykujące dajmy na to Żydów za zbrodnie w Gazie faktycznie były banowane patrząc ile tego typu treści jest w sieci

mam dziwne wrażenie, że to bardziej kwestia tego, że ci wszyscy "spryciarze" omijający "cenzurę" w ten sposób nie zauważają, że problem nie leży w tym, że algorytm wyłapuje poszczególne
@GoldaMeir:

nie, twoja wczesniejsza wypowiedz o Goldzie.


Ale ja nic nie mówiłem o goldzie, tylko o czyszczeniu jej obrazu xD Swoją drogą, jeśli już o niej mowa, to jej chętnie też bym napluł na grób xD
@Davidozz: no i tu niestety konczy sie twoja kariera w tym wpisie, nie wniosles nic do dyskusji, bez zadnego powodu bredzisz cos o Goldzie (זיכרונו לברכה) i nie odpowiadasz na nic Co napisalem. לילה טוב!
jakie zbrodnie w Gazie? Czemu nie ma postow o zbrodniach Arabow w Izraelu, festiwal Nova?


@GoldaMeir: mam czasem wrażenie, że każdy widzi to co chce widzieć, przecież w momencie ataku cały internet był zalany informacjami o mordowaniu cywili w wyniku "rajdu za mur", z resztą póty nie zaczęło się zrównywanie Gazy z ziemią i wypowiedzi izraelskich polityków opinia publiczna była raczej średnio po stronie izraelskiej, potem z oczywistych względów trend zaczął
  • 0
@GoldaMeir:

nie wniosles nic do dyskusji


Czyli idziemy łeb w łeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bez zadnego powodu bredzisz cos o Goldzie


Niech jej ziemia ciężką będzie. Zimna, żydowska wiedźma negująca istnienie Palestyńczyków i ich tożsamości etnicznej. Niechaj Allah wrzuci ją do piekła jako pierwszą, 4 miliony lat przed całą resztą ( ͡° ͜ʖ ͡°)