Wpis z mikrobloga

@GoldaMeir: do tego prowadzi cenzura w internecie na różnego rodzaju forach, gdzie automaty wyłapują "mowę nienawiści", dlatego powstało słowo "żymianie", tak jak kiedyś pr0n
odnośnie "fajnopolaków" to dosyć dobrze oddaje to określenie ludzi, którzy popierają "fajnych" polityków, wstydzą się wszystkiego co tradycyjne ipt, nie jest jakoś przesadnie obraźliwe, są wśród wyborców tacy ludzie po prostu i to normalne, że powstają takie określenia,
A co sądzisz o tych co używają określneń "ciemnogród",
@GoldaMeir: To takie zjeby z niskim iq i łatwo ich poznac przez brak kreatywności, sa zwyczajnie za glupi na wymyślenie czegos samodzielnie a frustrację wynikajaca z #!$%@? zycia manifestuja nienawiscia do innych, czesto ludzi z ktorymi nigdy nie mieli kontaktu. Jako slabe i glupie jednostki dali sobie zasiac w glowie pogarde do tych grup ludzi, bez zadnych podstaw opartych o wlasne doswiadczenia zyciowe.

To naturalne u debili, dlatego łatwo nimi sterować
@GoldaMeir: no ale o co burza? Ja lubie jak ktos nazywa mnie "fajnopolakiem". To najzwyczajniej w swiecie stwierdzenie faktu. Jestem fajny, mam fajne poglady i fajne zycie :) Gorsze jest kontrokreslenie "gownopolacy" na wyborcow PiSu, bo jasno wskazuje, ze sa gownianymi ludzmi, maja gowniane poglady i gowniane zycie :) Ladnie tez oddziela osoby inteligentne (fajnopolacy) od smierdzacego plebsu.
@GoldaMeir: problem z tymi debilami jest taki, że oni uważają się za lepszych i oświeconych bo mają inne poglądy niż większość, i to czyni ich wyjątkowymi, Niestety nie wytłumaczysz debilowi, że jest debilem.