Wpis z mikrobloga

Świetnie mój nadawca się z nie zweryfikował tak więc pewnie jest to mój pierwszy i ostatni udział w tej akcji, bo zamiast cieszyć się i ekscytować jest co jest #wykopaka
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@kateemusio ( ͡° ʖ̯ ͡°) szkoda mirabelko. Ale ty przygotowałaś pakę dla kogoś? Ekscytuj się jego radością.

Niestety kilka osób w tym roku zawiodło, jak co roku. To było do przewidzenia. Nie obrażaj się na wykopake bo trafiło na ciebie ()

Poza tym ktoś inny wyśle Ci paczkę.
  • Odpowiedz
  • 2
@Semigod: nawet się nie denerwuje, mam życiowego pecha i powinnam przewidzieć, ze mnie to właśnie spotkało. Oby się sytuacja rozwiązała. Dopiero dziś dostałam dane odbiorcy więc mam nadzieję, że chociaż on ucieszy się z paki
  • Odpowiedz
@kateemusio: paka od wolontariusza jest nieraz dużo lepsza i bardziej dopasowana, ciesz się że nie wylosowałaś przejazdu jakimś passatem ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
  • 18
@oszty: właśnie od kilkunastu minut jestem bardziej świadoma co tu się dzieje i tak, nie ważne co się stanie - ważne , że nie dostanę jednej z 5 paczek od Adama xD
  • Odpowiedz
@kateemusio: Czasem wystarczy zamienić jeden / dwa gadżety i paka jest ok dla kogoś innego (nie każdy chce, ale ja bym wymienił). Oczywiście zależy od formuły, a jeśli nawet to jest wolontariusz.
  • Odpowiedz
@kateemusio: Adam wysyłał swoją paczkę jakiemuś mężczyźnie z mustangiem. Tobie spersonalizowałby pewnie coś innego, aż mnie ciekawość zżera co to takiego by było
  • Odpowiedz