Wpis z mikrobloga

a gdzie żydzi są szkalowani


@thority: na mównicy sejmowej w czasie ostatniego wystąpienia Brauna
(Również sataniści mogli poczuć się wtedy szkalowanie)
  • Odpowiedz
Po co w sejmowej kaplicy są odpalane świece podczas nabożeństw?


@peszek_leszek: Bo religią wiodącą w Polsce jest katolicyzm? Dlaczego tak ci to przeszkadza, a chanuka nie? Nie bądź hipokrytą.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ale jest różnica miedzy przestaniem organizacji obchodów a wbijaniem sie i waleniem gasnicą w trakcie ich trwania na co była zgoda. Czym innym jest świeckość a czym innym jest zakłócanie obrzędów religijnych. Już bliżej temu co zrobił braun było jak ktoś wlazł na msze i krzyczał odnośnie aborcji bo również zakłócał obrzędy religijne. Świeckość to nie ksenofobia do cholery
  • Odpowiedz
Po prostu nie rozumiem dlaczego obrządki jednej religii mogą być odprawiane, a drugiej nie.


@peszek_leszek: Sejm to nie jest miejsce na odprawianie jakichkolwiek obrzędów.
  • Odpowiedz
@doveo: Tu się zgadzam, jednak nie wiem skąd się wzięły teksty o tym szkalowaniu katolików w odniesieniu do wczorajszej sytuacji. Przecież to właśnie w sejmie odbywają się nabożeństwa i wisi krzyż. Skoro pozwalamy na obchodzenie obrzędów katolickich, co jest złego w obchodzeniu obrzędów innych religii?
  • Odpowiedz
@doveo: Choinka nie jest symbolem religijnym. A szkalowanie chrześcijan... no widać występuje, jednak ja przyznam- nigdy go nie doświadczyłam. Podobnie jak w Polsce- Żydzi są szkalowani, ale czy osoba, która przyjedzie odwiedzić Polskę będzie szkalowana? Też pewnie nie. Kwestia skali.
  • Odpowiedz