Wpis z mikrobloga

Przecież to właśnie w sejmie odbywają się nabożeństwa i wisi krzyż.


@peszek_leszek: O co wszyscy z lewej strony mają swędzenie #!$%@?, a jednocześnie jakoś nie przeszkadza im chanuka. Ciekawe, nie?

Skoro pozwalamy na obchodzenie obrzędów katolickich, co jest złego w obchodzeniu obrzędów innych religii?


Jaki % obywateli wyznaje judaizm i inne religie?

jednak ja przyznam- nigdy go nie doświadczyłam.


Psst. Powiem ci coś, co się zszokuje. To, że się z czymś
@doveo: Z lewej strony mają problem o to, że sejm jest miejscem kultu religijnego. Skoro jest miejscem kultu dla katolików, dlaczego nie może być również dla żydow? Co innego gdyby w sejmie nie było kaplicy czy krzyża, a co innego gdy jednak jest i atakowane są inne religie.
@WielkiNos: jacy wy jesteście tępi xD
skoro już w taki sposób potraktował menorę to mógłby przy okazji spalić choinkę i zerwać łomem krzyże wiszące w budynku sejmu

Tym waszym mitycznym lewakom nie chodzi o to, że państwo świeckie = państwo bez kk ale z judaizmem, tylko o to, żeby w ogóle #!$%@?ć te wasze symbole KAŻDEJ religii do ich własnych miejsc świętych. Potępienie czynu Brauna nie wyklucza chęci #!$%@? waszych dziadzusiów
Pobierz aki - @WielkiNos: jacy wy jesteście tępi xD 
skoro już w taki sposób potraktował meno...
źródło: fbc12fce7e89d5c3d45284dc65f264cf
Państwo powinno być świeckie. W sejmie nie powinno być miejsca na symbole religijne.


@WielkiNos: nie to kod jak mówią, że ma być świeckie to oznacza, że mają wyznawać lewicowość albo być w religijnej mniejszości, chrześcijaństwo nie może być tolerowane.
@WielkiNos wy macie jakiś gwóźdź w mózgu, który nie pozwala wam tworzyć ciągów przyczynowo-skutkowych i ważyć proporcji. Jesteście zdolni tylko i wyłącznie do porównywania sytuacji 1:1.
Nie powinno być świecznika w Sejmie? No to #!$%@?, Braun mógł w sumie #!$%@? tam na miejscu te kobiete, bo nie powinno być świecznika. Rewelacyjna logika. Jak pieszy wybiegnie na czerwonym na przejście dla pieszych, to nie znaczy że możesz przyspieszyć i w niego mocniej #!$%@?.
Polska jest państwem świeckim.


@Bianci: Zgadza się, dlatego mówię, że w sejmie nie powinno być miejsca na żadne symbole religijne. Lewym strasznie przeszkadzają dwa patyki na ścienia, a żydowskie świeczki nie.
Tak, tak, bo katolicy są tak prześladowani w tym kraju


@AvantaR: W Izraelu nie są traktowani zbyt dobrze. Czy w izraelskim sejmie są chrześcijańskie symbole religijne? Odprawiane są tam chrześcijańskie obrzędy?


@doveo: Typie, ale co mnie interesuje, co robią w Knessecie? To, że gdzieś za biblię jest kara śmierci, to znaczy, że u nas za posiadanie dajmy na to koranu, też powinna być kara śmierci? Wtf.

Kto go tam postawił?
@AvantaR: nie jakiegoś święta, tylko święta religijnego.

Jak aktywiści z jakiegoś gówno-kolektywu ze skłotu obklejali pomniki Jezusa i nakładali na nie flagi LGBT to byłeś wniebowzięty.


@thority: Nie, nie byłem wniebowzięty. Poza tym naprawdę nie dostrzegasz delikatnej różnicy, pomiędzy takimi akcjami w wykonaniu jakiś randomów na ulicy, a posłem na Sejm w budynku parlamentu? Z grzeczności przemilczę jakim poziomem debilizmu było psikanie gaśnicą po gębie tamtej kobiety.
@Kutafonix215: możesz mi wytłumaczyć jaka jest różnica pomiędzy oblewaniem farbą symbolów katolickich, a oblewaniem symbolów innych religii proszkiem z gaśnicy?

Bo jak jakoś nie mogę tego zrozumieć.


@Cogres: Który poseł w budynku parlamentu, oblał farbą symbole katolickie, przy okazji chlapiąc po postronnych osobach, narażając ich na uszczerbek na zdrowiu?
Typie, ale co mnie interesuje, co robią w Knessecie?


@AvantaR: Skoro tam nie czczą chrześcijańskich świąt, to w polskim sejmie nie powinno się czcić żydowskich. Chyba logiczne. Sejm nie jest od tego. Niech sobie katolicy idą do kościoła, a żydzi do synagogi.

Ja wiem, że nacjopolaczków bardzo boli fakt, że Polska nie jest taka jednorodna etnicznie, światopoglądowo i religijnie jakby chcieli, no ale taka jest prawda.


Ocho, widzę, że nieźle się
Państwo powinno być świeckie. W sejmie nie powinno być miejsca na symbole religijne. Chyba, że chodzi o żymiańskie świeczki. Te należy szanować, bo jak nie to prokuratura.


@WielkiNos: Rozumiem, że w związku z tym mogę wejść do Sejmu i spalić wasz krzyż i nie będziecie się do mnie o to #!$%@?ć?