Wpis z mikrobloga

@kogi: rozklejanie antyreligijnych naklejek, a użycie gazu przeciwpożarowego na uczestników obrzędu religijnego to oczywiście to samo xD
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: odnosi się do tego samego. Braun nie obraził żadnych uczuć religijnych , tak samo jak ci chuligani od "maryjek"/ Jeśli chcemy być konsekwentni to bądźmy a nie hipokrytami jak Hołownia. Braun powinien dostać jakąś grzywnę za wybryk chuligański, nic więcej.
  • Odpowiedz
@aarahon: No ale własnie chce się go skazać i pozbawić mandatu posła za "rasizm i obrazę uczuć". A przecież on tylko zgasił świecę, analogicznie jak chuligani z Płocka tylko rozwiesili tęczowe maryjki w kościele i uniknęli kary. Więc o co to halo z Braunem...
  • Odpowiedz
No ale własnie chce się go skazać i pozbawić mandatu posła za "rasizm i obrazę uczuć".


@jason24: no właśnie nie, nikt go za to nie chce skazać. Zarzuty jakie zostaną mu przedstawione dotyczą czegoś innego.
  • Odpowiedz
Mówisz jak gdyby lewactwo ograniczyło się tylko do profanacji katolickich świętości


@ziemba1: A ten incydent był rozdmuchany do czerwoności przez PiSowskie media. Jednak sąd w uzasadnieniu o brak aresztu dla podejrzanego, uznał, że zdarzenie miało charakter incydentalny

Pokrzywdzony i podejrzany rozmawiali ze sobą tuż po nim swobodnie, a podejrzany objął pokrzywdzonego w geście pojednania.

- Uznać należy zatem, że nie ma obawy, aby podejrzany zagrażał podejrzanemu i mógł wpłynąć na jego postawę procesową -
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny poprostu wpisałem w google i mogę sobie wybierać bo tego było sporo. Jak bronisz tego że nie nikt nie został fizycznie zaatakowany to ja ci będę przesyłał linki a ty se sprawdzaj.

Wiedziałem, że wysrasz w końcu jakąś pisowską propagandę xD Na pohybel


Idz zwal i lyknij coś z oko.press
ziemba1 - @johny-kalesonny poprostu wpisałem w google i mogę sobie wybierać bo tego b...

źródło: temp_file945608527479828569

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak bronisz tego że nie nikt nie został fizycznie zaatakowany


@ziemba1: Była tam bójka, napisałem wprost, że ktoś kogoś uderzył na stacji benzynowej. Jednak ksiądz był po cywilnemu, a po wszystkim sprawca i poszkodowany się objęli.

Nie będę też prostował Twojej paranoi na przykładach xD Szkoda też czasu na tłumaczenia, jaka jest różnica między posłem w Sejmie, który atakuje ludzi gaśnicą, a bójkami na ulicy podczas milionowych protestów.
  • Odpowiedz
odnosi się do tego samego. Braun nie obraził żadnych uczuć religijnych , tak samo jak ci chuligani od "maryjek"/ Jeśli chcemy być konsekwentni to bądźmy a nie hipokrytami jak Hołownia. Braun powinien dostać jakąś grzywnę za wybryk chuligański, nic więcej.


@jason24: Braun dostanie z czterech paragrafów, które zacytował Bodnar (minister sprawiedliwości) na twitterze, w ogóle to prokuratura już pracuje nad tą sprawą.

Art. 119. [Dyskryminacja] § 1. Kto stosuje przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: to co innego, ale tu problem jest po drugiej stronie. Obraza uczuć jest problemem. Jednego nic nie obrazi, a inny się popłacze bez powodu. Jak to niby jest respektowane? Subiektywna miara nigdy nie da miejsca na spójność. Dlatego każdy obiektywista ma bekę z ideologii, które z uwagi na manipulacje są naturalnym wrogiem obiektywizmu.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: W sensie oprócz tej wrzuty o ideologii (o co chodzi xDDD), to faktycznie wskazujesz na istotny problem z uczuciami religijnymi. Tyle, że Braun będzie miał zarzuty z innych paragrafów, które nie są związane z uczuciami religijnymi, a z nienawiścią na tle narodowościowym/religijnym i napaścią.
  • Odpowiedz
napaścią.


@johny-kalesonny: no tak, ale to powinno być cywilne. Wszystkie tego spory powinny być cywilne. Nawet niech zrobią cywilną możliwość pozwu o obrazę uczuć (wszelkich, nie tylko religijnych, jeśli ma być spójnie to musimy akceptować wszystko).

nienawiścią na tle narodowościowym/religijnym


@johny-kalesonny: a to jest xDDD Znowu jeśli nienawiść to nienawiść całościowo
  • Odpowiedz
no tak, ale to powinno być cywilne. Wszystkie tego spory powinny być cywilne.


@NewBlueSky: Zgadza się, chociaż nie jestem pewien, czy można tak ogólnie o tym powiedzieć, że tylko cywilnie we wszystkich przypadkach (nie tylko uczuć religijnych)

a to jest xDDD


@NewBlueSky: No tak, na to jest paragraf. I słusznie.
  • Odpowiedz