Wpis z mikrobloga

Szukam grzejnika pokojowego do #mieszkaniedeweloperskie bo niestety to co postawił deweloper to kobyła zabierająca bardzo dużo miejsca. Do ogrzania będzie sporo miejsca bo ok 30m2 także szukam jakiegoś pionowego grzejnika dekoracyjnego o mocy 2000-2500W no chyba, że jestem w błędzie to mnie poprawcie. Czy ktoś z Was ma coś takiego w domu i mógłby polecić jakiś model? Jeśli chodzi o cenę to idealnie byłoby się zmieścić w okolicy 3000zł ale jeśli będzie trzeba delikatnie dopłacić to też do przełknięcia.

#remontujzwykopem #ogrzewanie
  • 7
  • 0
@Norskee: chyba jednak wolę grzejnik ;) Nie mniej możesz to trochę uzasadnić? Zawsze wydawało mi się, że to bardzo drogi biznes jeśli chodzi o rachunki.
@lgc89 grzejnik musisz dobrać pod temperaturę wody grzewczej w instalacji i pod to jak masz ustawione wejścia i wyjścia na czynnik grzewczy. Tak samo moc zależy od tego ile masz okien, jakie masz okna…
@lgc89: ciężko będzie znaleźć grzejnik dekoracyjny o takiej mocy i małym gabarycie - mówiąc wprost - fizyki nie oszukasz. Powiedz proszę skąd masz dostarczane ciepło i o jakim parametrze, wtedy można się zastanawiać co dalej.