Wpis z mikrobloga

Hej chciałbym zagrać w czystego gothicka 2 i się teraz zastanawiam bo posiadam wersję płytową gry bez dodatku. To lepiej użyć jej czy tej modowej wersji dostępnej na steamie słyszałem że jednak mod ma pewne różnicę względem prawdziwej czystej podstawki?

#gothic #gothic2
  • 8
@ork_sojownik: Ale może chce sobie pograć w samo G2 bo mu się Jarkendaru nie chce przechodzić czy coś. Sam gram zawsze w NK, ale teraz sobie ogrywam czysty G2 jako mag, bo po prostu chciałem.

Moim zdaniem różnice w wersji na Steam (uwaga, to nie jest czysty G2 tylko NK z modem Gothic II: Classic) są minimalne, część tekstur przedmiotów jest innych, Onar ma inne ubranie i na jego farmie jest
  • 0
@ork_sojownik: Ale ja chce sprawdzić czystego gothicka 2, pamiętam że był dużo łatwiejszy. NK skończyła wielokrotnie a jednak czysty g2 to pierwszy gothic w jakiego grałem w 2005 roku i nigdy gry w tej wersji nie skończyłem. Chce zobaczyć jakie będą odczucia z gry, parę dni temu zrobiłem gothica 1, według mnie w każdym aspekcie był gorszy od tego jak pamiętam g2 nk. Teraz chce zobaczyć czystego g2 dla porównania a
  • 0
@maciorqa: Jednak przerzucam się na moda(bo na workshopie jest nowsza wersja niż ta dodana oficjalnie). Ogólnie gra z płyty na samym unionie z kilkoma skryptami działa ok ale jako że DX11 nie wspiera tej wersji to z wydajnością jest kiepsko jak doszedłem do miasta. W samym mieście ponad 100fps różnicy na korzyści renderu z DX11. No cóż z tego co widzę że i tak zauważalnej różnicy nie będzie ale jestem zdziwiony
@Zuben: Czyli ostatecznie grasz w czystego G2 odpalanego z Gothic Startera na Steamie, czyli de facto w moda Gothic II: Classic?

Sam sobie teraz ogrywam jako mag ognia i jest mega przyjemnie bez tego #!$%@? grindu, chociaż część mobów, jak np poszukiwacze mogłaby być silniejsza.

Jakbyś się zdecydował grać jako mag, to siłę zwiększ do 40 punktów a broń jednoręczną tylko do 34, żeby móc walczyć mieczem jak wojownik. Resztę pakuj
  • 0
Czyli ostatecznie grasz w czystego G2 odpalanego z Gothic Startera na Steamie, czyli de facto w moda Gothic II: Classic?


@maciorqa: Nie gram w wersje tego moda workshopu steamowego bo ma dodatkowe bug fixy względem tej która jest domyślnie w kliencie.

Sam sobie teraz ogrywam jako mag ognia i jest mega przyjemnie bez tego #!$%@? grindu, chociaż część mobów, jak np poszukiwacze mogłaby być silniejsza.


@maciorqa: Z moim stylem gry(maxowanie)