Wpis z mikrobloga

Braun poleciał grubo, aż za grubo ale niezłe teraz fikołki wychodzą xD

1. Nagle nie jesteśmy świeccy i obchodzimy w POLSKIM SEJMIE jakieś święto żydowskie
2. Babka rzuca się z łapami na Brauna, narusza jego nietykalność osobistą, kopie a później mówi że "wstyd i jeszcze kobietę atakować" xD Sama się rzuca fizycznie na kogoś a później zarzuca rzekomy atak xD
3. Lewica chyba chciała kiedyś zdjęcia symboli religijnych w sejmie prawda? Nie powinni być zadowoleni?
4. No i ten wniosek do prokuratury też dobry, prędzej mu medal dadzą za zachowanie przepisów BHP bo korytarz Sejmowy na pewno nie jest idealnym miejscem do rozpalania jakiejś świecy. Niech sobie idą na ulicę przed budynek.

Grubo się zaczyna ta kadencja xD

#konfederacja #sejm #polityka
  • 15
Babka rzuca się z łapami na Brauna, narusza jego nietykalność osobistą, kopie a później mówi że "wstyd i jeszcze kobietę atakować" xD


@Rst00: lol gosc jej psikał w oczy proszkiem a jeszcze robisz z niego ofiare. obok były inne poszkodowane osoby w tym ponoć dizeci i uważasz, że to dopuszczalne zachowanie.

Lewica chyba chciała kiedyś zdjęcia symboli religijnych w sejmie prawda? Nie powinni być zadowoleni?


@Rst00: Chodziło o krzyż w
@some_ONE: a czy ja jestem osobą decyzyjną? Jakby ode mnie zależało to też by krzyż ze wszystkich pomieszczeń wyleciał

@card_man gdzie ja go tłumaczę? xD Odwalił grubą akcję, poniesie pewnie jakieś konsekwencje ale warto przy tym zachować jakąś prawdę a nie powielać jakieś śmieszne teorie że on celowo zaatakował kobietę, że damski boksem itd. No tak nie było.

@dojcz_szpreche_nicht napisałem też wyżej że na to nie mam wpływu i jakbym miał
lol gosc jej psikał w oczy proszkiem a jeszcze robisz z niego ofiare. obok były inne poszkodowane osoby w tym ponoć dizeci i uważasz, że to dopuszczalne zachowanie.


@szurszur: Ty oglądałeś te same filmy co ja czy po prostu zobaczyłeś to co chciałeś zobaczyć? Tej kobiety w momencie gaszenia tych świec nie było. Ona nagle jak zobaczyła co robi Braun to się rzuciła i próbując wyrwać "lancę" z ręki po prostu
Lewica chyba chciała kiedyś zdjęcia symboli religijnych w sejmie prawda? Nie powinni być zadowoleni?


@Rst00: ale widzisz różnicę między załatwieniem tego "zdjęcia symboli religijnych" w cywilizowany, uzgodniony sposób, a gościem latającym z gaśnicą i robiącym tą gaśnicą, dosłowny i przenośny, syf?
@raymond-placek: oczywiście że tak, dlatego powinien ponieść tego konsekwencje i dlatego napisałem że "poleciał grubo". Nie zmienia to jednak faktu że zwrócił uwagę na ważny aspekt jakim jest kult jakiejś obcej, niszowej religii na korytarzach POLSKIEGO SEJMU. Co to w ogóle za obrzęd na korytarzu? Niby od kilku lat tam jest a nigdy o tym nie słyszałem, teraz słyszę więc cel jakiś został osiągnięty i więcej ludzi teraz zwróci uwagę na
Ona nagle jak zobaczyła co robi Braun to się rzuciła i próbując wyrwać "lancę" z ręki po prostu rykoszetem dostała.


@Rst00: Dwa razy jej psiknał przypadek?. Gosc jest skompromitowany moralnie , dno.
@Rst00: A czemu to. Psiknał w twarz, drugi raz juz kierował. Gdy sprawca, szaleniec coś nagannego robi to wina za skutki ponosi szaleniec, a nie osoby, ktore chca go powstrzymac.
zwrócił uwagę


@Rst00: ciekawe określenie na robienie syfu poprzez odpalenie gaśnicy w pomieszczeniu pełnym ludzi. To nie jest "zwrócenie uwagi". To jest czyste chamstwo, niektórzy mogliby to podciągnąć pod jakiś atak psychotyczny.

Co to w ogóle za obrzęd na korytarzu?

A co to za sposób na "walkę"?

Niby od kilku lat tam jest a nigdy o tym nie słyszałem, teraz słyszę więc cel jakiś został osiągnięty i więcej ludzi teraz zwróci
@szurszur: może się po prostu nie spodziewał że nagle ktoś się na niego rzuci z atakiem fizycznym? Jest w końcu posłem, to że zrobił głupotę to jest oczywista oczywistość ale idźmy inaczej: czy on fizycznie kogoś pobił żeby trzeba było również fizycznie interweniować? A gdyby wziął krzesło i rzucił nim o pustą ścianę to też jest w porządku jakby baba do niego podbiegła i się na niego rzuciła? No chyba nie.