Wpis z mikrobloga

a jak szybko zlewaczałe media go wystygmatyzowały "prorosyjski" "antysemicki" już same nie wiedziały co pisać xD
Czy polski sejm jest miejscem, w którym powinno się odprawiać obrzędy religijne? Czy w państwie w którym na prawie 38mln obywateli jest ok. 7500 żydów należy w sejmie obchodzić żydowskie święta?


@Robert803: Jeżeli ktoś uważa że nie jest to miejsce na religię i obrządki to powinien temu przeciwdziałać, złożyć wniosek, zebrać większość i obalić ten zwyczaj. To co zrobił Braun to jest wandalizm.
@GerwazyHeghen: tak, na pewno zrobił to celowo, nie wiem niby w jakim celu? xD No i skoro zrobił to celowo to dlaczego odpuścił? Ahh, czekaj. Może dlatego że zwyczajnie zaskoczył go fizyczny atak na siebie i odruchowo nacisnął spust?
@Rst00:

tak, na pewno zrobił to celowo, nie wiem niby w jakim celu? xD

dunno zapytaj się go, obstawiam że masz bezpośredni kontakt do niego przez jego OnlyFans skoro tak białorycerzysz dla swojego króla xD

fakty są takie:
- ...
- przepychał się z nią i tryskał na świece,
- przez moment przestał psikać,
- wycelował w jej twarz,
- strzelł szybki wytrysk na jej twarz,
- ...

Jeżeli tego nie
@Rst00: TAK, zablokowała go i zaczeli się przepychać, nie widziałeś co wcześniej napisałem powyżej tego że żyjesz w Copelandzie?
to teraz odpowiedz na moje pytanie CZY BRAUN TRYSNĄŁ JEJ PROSTO W RYJ Z GAŚNICY? TAK CZY NIE?