Wpis z mikrobloga

@Krs90 Nawet jak go zawiną w kaftan, to ja chcę, żeby go trzymali w klatce jak Hannibala Lectera i dali mu mówić z mównicy sejmowej, bo takiego ewenementu nie można stracić xD powinni bilety sprzedawać na przemowy tego czuba xD
  • Odpowiedz
  • 9
@digitalalchemist

@Krs90 co by nie powiedzieć kontent dowiózł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanawia mnie tylko czemu jakiekolwiek obrzędy religijne odbywają się w sejmie


Żydów w Polsce praktycznie nie ma, cyganów jest więcej. Nie rozumiem z jakiej racji #!$%@?ą swoje obrzędy w tak ważnym dla Polski miejscu XDDD

Co, bo historia? A jak jest temat reparacji od Niemców czy Wołynia to już lepiej historią nie żyć, trzeba patrzeć w
  • Odpowiedz
Dokładnie. Poza tym Sejm jest od uchwalania prawa i dbania, żeby obywatelom się jako tako żyło a nie od hostowania jakichs rytułałów religijnych. Braun odwalił, to prawda ale wydaje mi się, że gdyby sytuacja była odwrotna i w sejmie była jakaś katolicka procesja i jakaś posłanka z lewicy zrobiłaby tam dym to ludzie wołający dziś o ukaranie Brauna nie mieliby takiego surowego stanowiska ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kosciół
  • Odpowiedz
@Greg36: Jest i Greg, witamy :) Czy polski sejm jest miejscem, w którym powinno się odprawiać obrzędy religijne? Czy w państwie w którym na prawie 38mln obywateli jest ok. 7500 żydów należy w sejmie obchodzić żydowskie święta?
  • Odpowiedz