Wpis z mikrobloga

Kasa wydana na #callofduty #mw3 to nagorzej zagospodarowane pieniadze w moim zyciu. Za to co sie dzieje z ta gra, #activision nalezy sie srogi kryminal. Pelno bledow, niestabilne serwery, legalny aimbot dla graczy na padach, utrudnianie gry graczom na myszkach, trudno mi pojac jak firma obracajaca rocznie miliardami dolarow moze wyprodukowac takie gowno. Ludzie i tak to kupia, bo nie ma realnej alternatywy a brak konkurencji pozwala activision pluc na graczy i robic coraz wieksze fikolki. Refund na #steam po 2h gry niemozliwy, producent gry tez nie zwroci, kupiles gowno to teraz w nie graj. :)

#cod #gry #zalesie
  • 14
  • 0
@kubek06: mi gralo sie lepiej niz w MW2, znacznie lepszy movement ale strzelanie w becie na myszce nie bylo tak kiepskie jak po premierze, dodali dodatkowy sway i chyba maja spore problemy z serwerami bo sporo ludzi szczegolnie na MnK odczuwa problemy z rejestracja hitow...

@tomasz-diog: tak tez zrobilem, steam mnie spuscil w kiblu, probowalem tez z supportem activision, odsylali do steam (°°
@szubke: Nie i MW3 jest idealnym przykładem, w jakim kierunku idzie ta seria - target dzieciarnia, która musi miec milion #!$%@? skinów. Dodatkowo, dojenie na kasie robiąc dodatek do MW2 jako całkiem osobne wydanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)