Wpis z mikrobloga

Cześć Wykopakowicze!

Już nie dni, a godziny dzielą nas od końca weryfikacji paczek w tegorocznej edycji. Do tej pory zweryfikowaliśmy pozytywnie 312 z 369 paczek. Weryfikację zamykamy punktualnie o północy.

Pracujemy w pocie czoła, by weryfikacje przebiegały jak najsprawniej, jednak pamiętajcie, że w razie odrzucenia weryfikacji, może nie być już czasu na poprawę. Nie przewidujemy również dodatkowego czasu!

Wszystkim, którzy nie uzyskali jeszcze weryfikacji polecamy nasz ostatni wpis, w którym znajdziecie wskazówki ułatwiające sprawną weryfikację paczek.

Pozdrawiamy, Ekipa wykoPAKI
#wykopaka
wykoPAKA - Cześć Wykopakowicze!

Już nie dni, a godziny dzielą nas od końca weryfikac...

źródło: 397fae2018ef3ad8

Pobierz
  • 9
@wykoPAKA zaczynam się trochę martwić, bo ani paczki nie zweryfikował mój odbiorca, ani mój nadawca ;) a ja taki biedny "pośrodku" zwarty i gotowy :P przypomniałem się odbiorcy na wykopace, widzę że na mirko świeżo zrobił wpis, ale jeszcze go tam nie chce męczyć żeby jeszcze chwilę zachować anonimowość ;) co to będzie co to będzie ;););)
@wykoPAKA: ustalmy zasadę że kto nie zweryfikuje paki na czas dostaje od chętnych osób gówno w papierku przez najbliższy rok żeby pamiętał jak bardzo #!$%@?ł