Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca te zasady społeczności to jakiś żart. Kiedyś mi usunęli komentarz bo napisałem że państwo terrorystyczne zamiast Rosja w jakimś zdaniu.
Potem zgłosiłem jak ktoś coś pisał o upadlinskch #!$%@?. Oczywiście to już nie narusza żadnych standardów
  • Odpowiedz
  • 14
@dotankowany_noca jak mieszkałem parę lat temu w akademiku, to mieszkał tam jeden taki murzyn, bym ogólnie spoko i każdy go lubił. No i raz była jakaś akcja świąteczna chyba, chodziło o pieczenie ciasta w celach charytatywnych. No i on na FB napisał pod tym wydarzeniem, że on się też deklaruje i upiecze murzynka. Ludzie zareagowali pozytywnie, no ale to trzeba mieć dystans do siebie, a nie kija w dupie.
  • Odpowiedz
No i raz była jakaś akcja świąteczna chyba, chodziło o pieczenie ciasta w celach charytatywnych. No i on na FB napisał pod tym wydarzeniem, że on się też deklaruje i upiecze murzynka. Ludzie zareagowali pozytywnie, no ale to trzeba mieć dystans do siebie, a nie kija w dupie.


@wooster: jestem w stanie się założyć, że koleś był najpopularniejszym murzynem w swoim akademiku po tej akcji.
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: ale takiego murzynka bym zjadł zawsze mama robiła w weekend do filmów w tym starym prodzirzu co stary kablem zasilającym ustawienia fabryczne przywracał wiadomo że to fake bo jakby ojciec górnik by mi #!$%@?ł takim kablem to bym połamany leżał. Nawet znam przepis bo zawsze mamie pomagałem go robić i wyszkrobać masę z garnka na koncu. Kostke margarnyny mlecznej roztopić dodać szklanke cukru wymieszać dodać kakao ze 4 łyżki wymieszać
  • Odpowiedz