Wpis z mikrobloga

"Moje buty Pumy z logo BMW Motorsport" - kwintesencja wieśniactwa ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Sh3rI0ck: Tak się składa, że trudno kupić lepsze buty do prowadzenia niż Puma Speedcat. Oni je produkują nawet dla Sparco. Inna sprawa jak to wygląda na takim starym wieprzu, ale wiesz co? Myślę, że on ma wywalone jaja na to, że jakiś wykopek na portalu od famemma i patostreamów napisze, że to kwintesencja
@InwestorEkonomista: nie wiem kto to jest, ale nie rozumiem dlaczego jak chłop w Polsce jak się dorobi trochę większych pieniędzy to zawsze wyda na samochód, gówno ubrania i "olinkluzif" w #!$%@? Turcji xD

To wynika z niskiego kapitału kulturowego czy co? Jak gościa stać na auto za milion to stać by go było też na w miarę stylowe symbole statusu (np dopasowane ubrania). To samo się tyczy tej jego kobiety. Czemu
nie wiem kto to jest, ale nie rozumiem dlaczego jak chłop w Polsce jak się dorobi trochę większych pieniędzy to zawsze wyda na samochód, gówno ubrania i "olinkluzif" w #!$%@? Turcji xD


To wynika z niskiego kapitału kulturowego czy co? Jak gościa stać na auto za milion to stać by go było też na w miarę stylowe symbole statusu (np dopasowane ubrania).


@Keiosss: chodzi o to, co zrobi wrażenie na jego
Wiesz, "nowe" to pojęcie względne


@Sh3rI0ck: Jeszce jak względne. Mój kolega na przykład się chwali, że jego Subaru w dieslu w ogóle się nie psuje. Przy 70 tysiącach przebiegu miał wymieniany silnik w ASO ale dla niego to żadna awaria bo silnik to zwykła część zamienna.