Wpis z mikrobloga

@przegryw162cm

Klasyka gatunku, sam niejedną taką sytuację już słyszałem, a nawet miałem okazje obserwować u znanej mi osoby. Ilość atencji (zaznaczając, że również od tych dobrze usytuowanych genetycznie) kiedy kobieta zechce ze sobą cokolwiek zrobić i faktycznie to uskuteczni, rośnie tak diametralnie, że inny scenariusz jest często mrzonką.
@przegryw162cm Znalazłem jej lepsza prace. Załatwiłem mieszkanie (zamieszkała u mnie). Była przysłowiowa szara myszka do póki nie zaczęła się spotykać z koleżankami z pracy. Ja w tym czasie dostałem wypowiedzenie w pracy. No i dalej możesz sobie wyobrazić nagle ja znalazłem się na dole ona wyżej odemnie. Dostała umowę na stałe znalazła mieszkanie i bajo. Ja z swoimi problemami zostałem sam, ale na szczęście poznałem wartościowych ludzi na swojej drodze którzy mi
@przegryw162cm Ale to nie tylko o pieniądze chodzi. Ogólnie jej poziom się zwiększył a moj zmniejszył. I to na przestrzeni roku. Tez nic nie oczekiwałem w zamian ale byłem trochę rozczarowany. Jest takie powiedzenie „kto ma miękkie serce ten ma twarda dupe”.
@M83_: tak to jest z tymi myszkami. Podobne scenariusze wiele razy już widziałem. Dlatego te wszelkie szare myszki to mega bait, przeważnie to nie sa dziewczyny lubiace spokojne zycie tylko zakompleksione laski mające w głebi dusze mentalność typowej #p0lka i wsytarczy trigger typu lepsza praca, głupie koleżanki, pojawienie sie w okolicy Oskarka, który zacznie dawać jej atencje by prawdziwa osobowość wyszła na wierzch